Teade

Collapse
No announcement yet.

wooferi mähkimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by -8o-@Aug 12 2004, 14:09
    Ma võin 200- ära teha, kui õige traadi tood... a mis see mähhis on seespool alust ve? (... seda ma enne ei märgand...) see teeb asja tõesti raskeks!!!
    Oled sa kindel, et saad sellega hakkama? Su imestamine seesmise pooli peale tekitab natuke kahtlust. Tegu on suht kalli elemendiga ja ootused töö kvaliteedi suhtes on ka kõrged. Muidu keriks ise ümber aga pole vastavaid vahendeid (no traadi ikka leiaks) ega piisavalt kogemust.

    Comment


      #17
      ma ise kahtlen ka tegelt selle sisemise pooli suhtes.. ja kui kallis element sis ei hakkaks midagi eksperimenteerima ka... muidu kerinud neid poole ikka yksjagu aga jah sellist ple ette tulnud... jääb vist ära... tuleb äkki rohkem kahju kui kasu...

      Comment


        #18
        Originally posted by -8o-@Aug 12 2004, 12:09
        Ma võin 200- ära teha, kui õige traadi tood... a mis see mähhis on seespool alust ve? (... seda ma enne ei märgand...) see teeb asja tõesti raskeks!!!
        Palju sa enne neid teinud oled?
        See GTI1500 looga olen lähemalt tutvunud ja pean tunnistama, et põlveotsas seda ei tee. Alustades juba raskendavast asjaolust, et mähise ja magneti vahel on pilu nii väike, et sinna õieti datacopy paber isegi vahele ei mahu.

        Siin oleks vaja inimest, kellel on spetsiaalsed abinõud ja tsentreerimispukk kodus või saab kuskil sellele ligi. :huh:

        Comment


          #19
          Noh, kas tõesti ei leidu siis inimesi, kes mu elemendi ümber mähiks? Kogemustga inimesele ei tohiks see ju sugugi keeruline olla.

          Või oskab keegi mõne mähkija kontakte anda?

          Comment


            #20
            Originally posted by basssoundman+Aug 12 2004, 22:32--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (basssoundman @ Aug 12 2004, 22:32)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-&#045;8o&#045;@Aug 12 2004, 12:09
            Ma võin 200- ära teha, kui õige traadi tood... a mis see mähhis on seespool alust ve? (... seda ma enne ei märgand...) see teeb asja tõesti raskeks&#33;&#33;&#33;
            Palju sa enne neid teinud oled?
            See GTI1500 looga olen lähemalt tutvunud ja pean tunnistama, et põlveotsas seda ei tee. Alustades juba raskendavast asjaolust, et mähise ja magneti vahel on pilu nii väike, et sinna õieti datacopy paber isegi vahele ei mahu.

            Siin oleks vaja inimest, kellel on spetsiaalsed abinõud ja tsentreerimispukk kodus või saab kuskil sellele ligi. :huh: [/b][/quote]
            teinud olen neid ikka väga palju... viimati sai tehtud foxboy 800w subbakas...

            tsentreerin kõrva järgi... andes sageduse peale ja seal on tsenter kus heli puhas

            Comment

            Working...
            X