Teade

Collapse
No announcement yet.

S-90 vigased

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-90 vigased

    Mul nagu S-90 kodus kuid nad pole päris korras. Bassielementidel on koonused sisse lükatud ja heli kärisev. Kuda neid üles tagasi saaks. Antud elemendil need koonused päris suured.
    Tõnis

    #2
    pane tolmuimeja toru ots vastu kuplit siis peaks need mölgid sealt kupli pealt välja saama
    radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10" woofer logitech

    Comment


      #3
      Originally posted by tsaarts@Apr 27 2004, 05:59
      Mul nagu S-90 kodus kuid nad pole päris korras. Bassielementidel on koonused sisse lükatud ja heli kärisev. Kuda neid üles tagasi saaks. Antud elemendil need koonused päris suured.
      seda mäletan isegi et siin foorumis on olnud kuplitest juttu ! kindlalt , a no anname andex
      siis on veel selline võimalus et lõikad/lahustad kupli äärest ära , painutad välja ja teed korda ja kleebid tagasi ..
      a see et kuplist kyll heli olenema ei tohiks ..
      ronava@hot.ee

      Comment


        #4
        miks ei või heli oleneda ? kui kuppel on niivõrd sees et vastu magnetit käib siis tekib plärin üsna madala helitugevuse juures

        Comment


          #5
          kusjuures peaks olema bassikal seespool membraani küljes mõlemal pool augud, õhukese riidega kaetud. endal on niimoodi, mul paar korda läind kuppel mõlki ja olen traadiga seestpoolt sealt august välja lükanud, sest mul võresid pole.tee see riie katki mingi traadi või millegi peenikese asjaga ja lükka kuppel väljapoole tagasi ja teadmiseks, et heli muutub kohe, bassi ei tule enam, takistab.

          Comment


            #6
            Originally posted by mattyas@Apr 27 2004, 21:43
            tee see riie katki mingi traadi või millegi peenikese asjaga ja lükka kuppel väljapoole tagasi ja teadmiseks, et heli muutub kohe, bassi ei tule enam, takistab.
            Katki ei tasuks küll teha. Sealt august võib mingit sodi või mustust sisse minna. Se ei ole poolile hea. Sodi läheb vahele ja tekib kõrisev heli. Võib ka mähist vigastada.
            Minu kodukas

            Comment


              #7
              ma panin tavalise teibi peale sinna augule väikese tüki, ja töötab

              Comment


                #8
                Originally posted by mattyas@Apr 28 2004, 17:24
                ma panin tavalise teibi peale sinna augule väikese tüki, ja töötab
                Teip ei ole hea, sest tolmukupli all olev õhk liigub sellest avast välja, kui membraan liigub alla. Nii takistad selle õhuliikumise ära...

                Comment


                  #9
                  mis ma sinna panema siis peaks? :huh:

                  Comment


                    #10
                    võta ültse küliest ära

                    Comment


                      #11
                      liimi momendiga siiditükk sinna näiteks või mingine tihe nailonvõrk.(otsi bensu filtritest) <_<

                      Comment

                      Working...
                      X