Teade

Collapse
No announcement yet.

LED lambid woofri torru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LED lambid woofri torru

    Mul on kolm LED lapi ja tahaks need muusika taktis woofri torru vilkuma panna. Kuidas seda aga teostada oleks abi vaja.
    Tõnis

    #2
    ühenda led sinna woofri juhtmete külge õiget pidi.mul s90-etel vilguvad bassi taktis.a panin ühe teistsuguse ledi,vähe suurema ja sellise mis suunab nagu valguse otse, mitte laiali(sinine valgus) ja lõi selle puruks. punased endal vilguvad.

    Comment


      #3
      erineva suurusega ledidel on ka siis erinev voolutaluvus??? <_<

      Comment


        #4
        Originally posted by mattyas@Apr 27 2004, 21:49
        erineva suurusega ledidel on ka siis erinev voolutaluvus??? <_<
        Oleneb ikka konkreetse LED-i voolutaluvusest.
        Minu kodukas

        Comment


          #5
          Mul kolm punast ja need töötasid korraga 9V patareiga. TAkisti tuleb ka vist vahele panna. A kas see võimsust ei vähenda kõlaril? Muide mul need ledid nii ,et üks traat taga on pikem ja teine lühem. Kumba otsa kuhu pean siis panema.
          Tõnis

          Comment


            #6
            Ühest vastust sellel asjal ei ole. Ise pead ikka katsetama ja ehk lõpuks saad :P tulemuse mis sind rahuldab. Paigalda diood, vali eeltakk (näiteks 510ohmi), lase musa kõlarisse ja vaata kuidas vilgub. Kui ei vilgu- vähenda takki, kui põleb liiga palju- suurenda. Kõik sõltub kuulamistugevusest. Endal ka kõlarisse pandud (juba 20 aastat seal) vaid takk ja diood, ainult ei mäleta kui suur .
            ehh... andrjusa

            Comment


              #7
              aga kui pana yx punane LED kas see muusika võimsust ka mõjutab???
              radiotehnika y-101 + 2 estonia 35AC-021 + ((s-90 bassikas endatehtud kastis)+10&quot; woofer logitech

              Comment


                #8
                Proovisin ja sain asja tööle. Muusika võimsus ei langend. Ainuke probleem on see ,et kuna nad on mul torus ,siis ei ole nende valgust suurt näha kuna kõige paremini näeb nende valgust otse vaadates. Takkisti oli mul kohe algul olemas. LEDid ja takk tuli vaid skeemi pealt lahti joota.
                Tõnis

                Comment

                Working...
                X