Teade

Collapse
No announcement yet.

kõlar 45L kasti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõlar 45L kasti

    Mul üks kast 45L ,10'' auguga ,100x200 toru ja 24mm paksusest materjalist. Oleks vaja sinna sobivat elementi. Olen kuulnd ,et osad pioneerid mängivad väikese kastiga. Äkki keegi oskab midagi soovitada. Ei tah King Audiot.
    Tõnis

    #2
    See natuke raskem variant, kui elemendile kasti teha. Täpselt sobivat elementi valmis kastile saada on ikka väga raske.
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      Originally posted by tsaarts@Apr 28 2004, 14:29
      Mul üks kast 45L ,10'' auguga ,100x200 toru ja 24mm paksusest materjalist. Oleks vaja sinna sobivat elementi. Olen kuulnd ,et osad pioneerid mängivad väikese kastiga. Äkki keegi oskab midagi soovitada. Ei tah King Audiot.
      45l autosse juba suht suur kast. Pane mingi PA sisse

      Comment


        #4
        Originally posted by MK+Apr 28 2004, 17:50--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MK @ Apr 28 2004, 17:50)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-tsaarts@Apr 28 2004, 14:29
        Mul üks kast 45L ,10&#39;&#39; auguga ,100x200 toru ja 24mm paksusest materjalist. Oleks vaja sinna sobivat elementi. Olen kuulnd ,et osad pioneerid mängivad väikese kastiga. Äkki keegi oskab midagi soovitada. Ei tah King Audiot.
        45l autosse juba suht suur kast. Pane mingi PA sisse [/b][/quote]
        45 L pole midagi eriti suur kast autosse....aga see peaksgi olema vist 10" elemendi
        nö. standard kast,,krt otseselt ei oskagi elementi soovitada..arvan et mõni suvaline auto element..katse eksitus meetod...
        F&amp;F

        Comment


          #5
          Otsisin BasaBox Proga andmepaasist ,kui sealt sain enamasti mingid tundmatud elemendid. Ta pakus seal ka Alpine ja Rockford Fostgate omasid kuid nende kohta ei leidnud ma hindu. 100w oleks ikka vähe. Kui saaks mingi 200-300rms oleks rahul.
          Tõnis

          Comment

          Working...
          X