Teade

Collapse
No announcement yet.

KA 12"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    selle leidsin ise ka aga kui sa pole tähele pannud siis seal on 10" KA aga meie teema on 12" KA <_<

    Comment


      #17
      Originally posted by Ceed@Jun 10 2004, 17:36
      selle leidsin ise ka aga kui sa pole tähele pannud siis seal on 10" KA aga meie teema on 12" KA <_<
      Link oli lihtsalt abiks ja ideede jaoks. Oma sarkasmi võid endale hoida.
      S A C
      Siberian Audio Concept

      Comment


        #18
        mida ma siin ideega teen??? palusin kõlari parameetreid mitte 10" KA kasti pilte :blink: nii et kui keegi teab KA 12" parameetreid mida bass box pro vajab (Qes, Qms - neid kindlasti vaja)

        Comment


          #19
          Originally posted by Ceed@Jun 10 2004, 15:35
          mida ma siin ideega teen??? palusin kõlari parameetreid mitte 10" KA kasti pilte :blink: nii et kui keegi teab KA 12" parameetreid mida bass box pro vajab (Qes, Qms - neid kindlasti vaja)
          Bassboxis kasti arvutamiseks piisab Qts, Vas ja Fs näitajatest, muud King Audiole ka pakkuda pole, kuna tegemist siiski väga.... toreda leiutisega.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #20
            Originally posted by Ceed@Jun 10 2004, 15:35
            mida ma siin ideega teen??? palusin kõlari parameetreid mitte 10" KA kasti pilte :blink: nii et kui keegi teab KA 12" parameetreid mida bass box pro vajab (Qes, Qms - neid kindlasti vaja)
            Sellise suhtumisega sa siit foorumist vaevalt abi leiad

            Comment


              #21
              mida need Qes, Qms üldse tähendavad :unsure:

              Comment


                #22
                aa, ja siis selline väike küsimus veel selle bassboxi kohta, et see Vent air velocity(m/sec/Hz), et see õhu kiirus inverteris nagu ma aru saan mingi Hz juures, mida madalam seda parem. või vastu pidi <_<

                Comment


                  #23
                  Originally posted by simpson16@Jun 10 2004, 22:09
                  aa, ja siis selline väike küsimus veel selle bassboxi kohta, et see Vent air velocity(m/sec/Hz), et see õhu kiirus inverteris nagu ma aru saan mingi Hz juures, mida madalam seda parem. või vastu pidi <_<
                  Mida kiiremini õhk torus liigub, seda halvem on, sest see väljendub "vilisemisena"
                  Sellepärast tulebki valida paraja läbimõõduga toru ja imeväikseid ei ole mõtet suure elemendi juures kasutada...

                  Comment


                    #24
                    aa, seda ma tahtsingi teada. See oli ka minu teooria

                    Comment


                      #25
                      Ok sry tõesti aga seda Qts-i ma ei saa ju sinna kuhugi sisestada. seal pole sellist lahtrit, või olen ma pime :blink: mina seda Qts-i pole sealt küll kuskilt leidnud, aint Qes ja Qms -i

                      Comment


                        #26
                        Originally posted by Ceed@Jun 11 2004, 20:54
                        Ok sry tõesti aga seda Qts-i ma ei saa ju sinna kuhugi sisestada. seal pole sellist lahtrit, või olen ma pime :blink: mina seda Qts-i pole sealt küll kuskilt leidnud, aint Qes ja Qms -i
                        Expert Mode... linnuke ette ja saadki

                        Comment


                          #27
                          tnx seda seal ei pannudki tähele vaatasin küll aga vict jäi 2 silma vahele :P

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by Allar88@Jun 10 2004, 14:33
                            http://www.zone.ee/allar88/Joonised%20k%f5...KA%20bandbass?2

                            Äkki aitab..
                            Ära seda kasti tee &#33;&#33;&#33;&#33;
                            Sellega paned suure tõenäosusega rappa. Usu mind, ma tean, sest ma olen selle autor:
                            http://ml.blastnet.ee/supikas/

                            Comment


                              #29
                              mis sellel kastil siis niihullu on??? kui saad 50-60 hz lõikesagedusega filtri, siis on graafik kõige parem ja arvan et siis annab head laksu kah

                              Comment


                                #30
                                No mina ka mõtlesin, et teen kahe avaga saan laiema sagedusala aga ma ei tea, jama on see asi kuidagi võrreldes oma suurusega.
                                Kõige kurvem ja mõistmatum on see, et alt ei tule peaaegu üldse seda matakat, isegi siis kui ülemisele midagi ette panna.
                                Kui teha siis võiks ülemist kasti veidi suurendada alumise arvelt ja üles ka pikema toru panna, ehk kuskil 30 ja 50 hz saada.
                                Nii või naa riskibiznes.

                                Simpson kui enda series vented kasti valmis saad siis räägi meile kas mis häält teeb.

                                Comment

                                Working...
                                X