Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus Boschmani woofri kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus Boschmani woofri kohta

    Mul on see boschmani 500w 12tolline woofer tahax teada mix ta mul keskuse taga teeb väga head häält(sealt saan max 100W anda) aga autos hakkab ragisema kui volume-i üle poole keeran(autos ilma filtri ja võimuta tagumise kõlli juhtme otsas makk nagu suht korralik ja annab 45W välja) kuidas ta autos paremini mängima saada?


    #2
    Ma arvan, et autos ragiseb ta sellepärast sul, et tekivad suured moonutused. Tahaks näha seda makki, mis reaalselt 45w kanali kohta välja annab
    Kui sul võimalus on, siis proovi võimendi maki ja kõlari vahele panna, kuula kas tekib ragin.

    Comment


      #3
      Originally posted by kass@Jun 14 2004, 15:10
      Ma arvan, et autos ragiseb ta sellepärast sul, et tekivad suured moonutused. Tahaks näha seda makki, mis reaalselt 45w kanali kohta välja annab
      Kui sul võimalus on, siis proovi võimendi maki ja kõlari vahele panna, kuula kas tekib ragin.
      ma arvan et tal on lihtsalt v2ha hea makk
      ma olen kuulnud 4x50 makil peaks olema mingi 4 x 20 rms
      ja 100w rms muusikakeskus oleks ka omaette vaatamisv22rsus, nii et sooviks pilte.... :lol:
      Darkest beatz...

      Comment


        #4
        Originally posted by MosseVend+Jun 15 2004, 09:59--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MosseVend @ Jun 15 2004, 09:59)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-kass@Jun 14 2004, 15:10
        Ma arvan, et autos ragiseb ta sellepärast sul, et tekivad suured moonutused. Tahaks näha seda makki, mis reaalselt 45w kanali kohta välja annab
        Kui sul võimalus on, siis proovi võimendi maki ja kõlari vahele panna, kuula kas tekib ragin.
        ma arvan et tal on lihtsalt v2ha hea makk
        ma olen kuulnud 4x50 makil peaks olema mingi 4 x 20 rms
        ja 100w rms muusikakeskus oleks ka omaette vaatamisv22rsus, nii et sooviks pilte.... :lol: [/b][/quote]
        Isegi 4x20 rms oleks makilt juba palju tahetud,need maki rms id on veel väiksemad.

        Comment


          #5
          jutt jumala 6ige, ma n2gi kunagi mingi 6000 eek makk 4x22 rms
          aga ma ei usu et tal see makk on....vahet pole tglt
          Darkest beatz...

          Comment


            #6
            ma arvan ka, et ta ragiseb sul autos, sest makil jääb võimu väheks(ei toida kõlli ära) Mitmel automakil mille võimsuseks on märgitud 4x45W olen ma näinud sees 22w Kive &#33;
            Intel inside.. Idiot outside...

            Comment


              #7
              <_< Siin vähemalt 1xxx korda öeldud, et auto maki järel on woofer mõtete.
              Egas sellest bpschmannist ka suurt loota pole sealne 250w rms ja 500w peak asendub pigen 150w rms ja 300w peak-iga. :P
              S A C
              Siberian Audio Concept

              Comment


                #8
                mu vanamehel on pioneer 4x50w mosfet a taga on kirjas 4x27w vist
                Mäll-mäll

                Comment

                Working...
                X