Teade

Collapse
No announcement yet.

sony XS-L101P5 10"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    sony XS-L101P5 10"

    tre mul ojn selline kysimus et mida teadjad arvavad sellisest sony elemendist http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/Pr...ProductID=12952 ja kas see tubastesse tingimustese sobib? plaanis soetada endale selline element :unsure:
    TeamRMS

    #2
    mul on palju parem küsimus: mida tähendab rms power: 80-300 W ? ma arvasin, et tegu on mingi konkreetse suurusega :huh:

    Comment


      #3
      Originally posted by Ali_Qiller@Jul 6 2004, 22:07
      mul on palju parem küsimus: mida tähendab rms power: 80-300 W ? ma arvasin, et tegu on mingi konkreetse suurusega :huh:
      ma tahaks kah seda teada yld juhul oleks igalpool see viimane arv 300w esindatud
      TeamRMS

      Comment


        #4
        kas tõesti keegi pole antud elemendiga kokku puutund :unsure:
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Antud juhul maagiline 80-300w number näitab taaskord meie myygimeeste kavalust, tahes lollidele ostjatele oma kaupa ykskõik mis hinnaga pähe määrida, antud juhul sokutatakse elementi alates 80w võimendite kylge, teoreetiliselt läheb helivaljuses kaduma ca ~6dB.

          Üldiselt sobib element koju kyll, kuid selle raha eest oleks võimalik kavalamaid valikuid teha, kuna autosse kavandatud elementidelt pead veel omakorda välimusele kulunud hinna maha arvestama saades reaalse väärtuse :P
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            Originally posted by dixo@Jul 6 2004, 23:37
            Antud juhul maagiline 80-300w number näitab taaskord meie myygimeeste kavalust, tahes lollidele ostjatele oma kaupa ykskõik mis hinnaga pähe määrida, antud juhul sokutatakse elementi alates 80w võimendite kylge, teoreetiliselt läheb helivaljuses kaduma ca ~6dB.

            Üldiselt sobib element koju kyll, kuid selle raha eest oleks võimalik kavalamaid valikuid teha, kuna autosse kavandatud elementidelt pead veel omakorda välimusele kulunud hinna maha arvestama saades reaalse väärtuse :P
            ma siin uurisin seda hinda ja leidsin yhest kohast 1270EEK seda pole ju palju maksta sellise elemendi puhul :unsure:
            TeamRMS

            Comment


              #7
              Mina näiteks leian, et on, kuid see on kõigest minu arvamus.

              Otsuse pead tegema siiski sina :P
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                hea meelega ootan inimeste arvamusi antud elemendi kohta kes on sellega kokku puutunud ja kui võimsa võimu taga mängis autos/toas kast kinnine/inverter tyypi?
                TeamRMS

                Comment


                  #9
                  kas tõesti keegi ple antud elemendiga kokku puutund? h34r:
                  TeamRMS

                  Comment


                    #10
                    Miks just sellise elemendi valinud oled? Muidu ma ise pole eriti palju Sony elementidega kokku puutunud ja midagi tarka ma selle elemendi kohta öelda ei oska, kuid nagu näha on see element mõeldud siiski autosse. Eks see suur katsetamine ole muidugi aga kui sul raha piisavalt siis võid isegi proovida seda woofrit tubastes tingimustes.
                    Minuteada pole siin foorumis veel keegi teinud sellele elemendile kasti ( võin ka eksida)

                    Hinnaklass on ka suht hea, selle sama rahaeest on valik suur (Visaton, SPL dynamics, Audes, jpm)

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by kass@Jul 7 2004, 18:38
                      Miks just sellise elemendi valinud oled? Muidu ma ise pole eriti palju Sony elementidega kokku puutunud ja midagi tarka ma selle elemendi kohta öelda ei oska, kuid nagu näha on see element mõeldud siiski autosse. Eks see suur katsetamine ole muidugi aga kui sul raha piisavalt siis võid isegi proovida seda woofrit tubastes tingimustes.
                      Minuteada pole siin foorumis veel keegi teinud sellele elemendile kasti ( võin ka eksida)

                      Hinnaklass on ka suht hea, selle sama rahaeest on valik suur (Visaton, SPL dynamics, Audes, jpm)
                      esiteks ma sooviks seda elementi välimuse ja firma pärast ja hinnaklass on ka suht sobiv...
                      TeamRMS

                      Comment


                        #12
                        Njaa kui sulle tõepoolest see välimus väga meeldib siis kasuta seda kõlarit, kuid mainiks siinkohal, et alati pole välimus määrav
                        On sul muidu Sony kõlaritega kogemusi, et väidad selle firma headust?

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by kass@Jul 7 2004, 18:49
                          Njaa kui sulle tõepoolest see välimus väga meeldib siis kasuta seda kõlarit, kuid mainiks siinkohal, et alati pole välimus määrav
                          On sul muidu Sony kõlaritega kogemusi, et väidad selle firma headust?
                          njha aga nagu olen häid sõnu antud xplod seeria kõlarite kohta kuulnud ja ega see võimsus kh yle pakutud ju ei ole 300w annab ära kyll või ei anna :blink:
                          TeamRMS

                          Comment


                            #14
                            Jah selle võimsuse võib ta sul saavutada küll aga eks needki nr-id ole palju ülepaisutatud ( tänapäeva reklaam)
                            Üldiselt ütlen, et ära vaata neid võimsust näitavaid numbreid, vaid kuula enda kõrvaga ja otsusta siis kas element on piisavalt võimas või mitte ( talub võimsust).

                            Kui tõepoolest tead ja oled kuulnud, et Xplod seeria hea on siis võid ju proovida kasti ehitada, eks see ole jällegi midagi uut ja huvitavat seljuhul.
                            Element ise tundub suht korralik olevat. ( mainin veel siiski, et uuri ka teisi elemente ja kui vähegi võimalik siis kuula neid enne kasti ehitama asumist)

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by kass@Jul 7 2004, 18:58
                              Jah selle võimsuse võib ta sul saavutada küll aga eks needki nr-id ole palju ülepaisutatud ( tänapäeva reklaam)
                              Üldiselt ütlen, et ära vaata neid võimsust näitavaid numbreid, vaid kuula enda kõrvaga ja otsusta siis kas element on piisavalt võimas või mitte ( talub võimsust).

                              Kui tõepoolest tead ja oled kuulnud, et Xplod seeria hea on siis võid ju proovida kasti ehitada, eks see ole jällegi midagi uut ja huvitavat seljuhul.
                              Element ise tundub suht korralik olevat. ( mainin veel siiski, et uuri ka teisi elemente ja kui vähegi võimalik siis kuula neid enne kasti ehitama asumist)
                              ma pakun et ma lasen kellelgi kasti teha aga palju need hinnad on ka? hetkel mul kodus muidu audes 75w 104-4 mis ei kannata võimsus h34r:
                              TeamRMS

                              Comment

                              Working...
                              X