Teade

Collapse
No announcement yet.

sony XS-L101P5 10"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kasti tegemise hinnad on suht kõikuvad, eks nad sinna 500-900 kr kanti jäävad.
    Audes 75w 104-4 on minuarust väga korralik kõlar, helikvaliteedis võib isegi sellele sonyle ära teha aga jah kui tümaka jaoks ainult tahad siis mürtsub sony kindlasti rohkem.

    Comment


      #17
      Originally posted by kass@Jul 7 2004, 19:15
      Kasti tegemise hinnad on suht kõikuvad, eks nad sinna 500-900 kr kanti jäävad.
      Audes 75w 104-4 on minuarust väga korralik kõlar, helikvaliteedis võib isegi sellele sonyle ära teha aga jah kui tümaka jaoks ainult tahad siis mürtsub sony kindlasti rohkem.
      ei sony peaks ikka kindlasti parem olema ja välimust on ka rohkem muudan toa elavamaks
      TeamRMS

      Comment


        #18
        võtad mürki et parem on?. tee kast valmis ja räägi teistele ka mismoodi on.

        Comment


          #19
          Eks osta element ära ja tee kast valmis. Pärast räägi ka meile, et kui palju see sony parem on Audesest. (helilt)

          Comment


            #20
            Originally posted by Ali_Qiller@Jul 7 2004, 19:20
            võtad mürki et parem on?. tee kast valmis ja räägi teistele ka mismoodi on.
            räägingi
            TeamRMS

            Comment


              #21
              Originally posted by kass@Jul 7 2004, 19:21
              Eks osta element ära ja tee kast valmis. Pärast räägi ka meile, et kui palju see sony parem on Audesest. (helilt)
              ei tea kas helilt parem on aga myrtsub kindlasti rohkem ja võimsam on
              TeamRMS

              Comment


                #22
                mürina tegemiseks sobib plekktahvel kah. :P

                Comment


                  #23
                  Originally posted by Ali_Qiller@Jul 7 2004, 19:24
                  mürina tegemiseks sobib plekktahvel kah. :P
                  myrinat saab teha jh kõigega aga see teeb kvaliteetsemat myrinat:
                  TeamRMS

                  Comment


                    #24
                    Kussjuures ka mina leian et dixo jutt on täiesti õige. Peamine mis selle elemendi juures maksab on disain ja ei usu et see audesest paremat heli tekitab. Kui tahad võimsust osta parem audese 100W100 bassikas ja saad võimsust ning kvaliteetset bassiheli. Aga lõppudelõpuks otsustad ikkagi sina mis ostad ja teistelgi siin foorumis huvitav tead mis asjast saab. Edu igatahes

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by Ufonaut21@Jul 7 2004, 21:46
                      Kussjuures ka mina leian et dixo jutt on täiesti õige. Peamine mis selle elemendi juures maksab on disain ja ei usu et see audesest paremat heli tekitab. Kui tahad võimsust osta parem audese 100W100 bassikas ja saad võimsust ning kvaliteetset bassiheli. Aga lõppudelõpuks otsustad ikkagi sina mis ostad ja teistelgi siin foorumis huvitav tead mis asjast saab. Edu igatahes
                      tänan hea ja viisakalt vormistatud vastuse eest ei karga näkku nagu mõni teine . muide ma olen seda ka kaalunud aga siiski nyyd on asi rohkem disaini peal väljas ja ega see nii halba häält kah ei saa ju teha? :unsure:
                      TeamRMS

                      Comment


                        #26
                        No aga tee proovi kui ei meeldi müüd elemendi maha. Võibolla eksime kõik et ei tee hääd heli võibolla üllatab meid kõiki keegi pole ju veel proovinud. Kui võimalus kuskil kuulata on seda elemeti siis kuula enne ostu. Muide disain ot tõesti kena mulle ka meeldib

                        Comment


                          #27
                          Originally posted by Ufonaut21@Jul 7 2004, 22:13
                          No aga tee proovi kui ei meeldi müüd elemendi maha. Võibolla eksime kõik et ei tee hääd heli võibolla üllatab meid kõiki keegi pole ju veel proovinud. Kui võimalus kuskil kuulata on seda elemeti siis kuula enne ostu. Muide disain ot tõesti kena mulle ka meeldib
                          tore kui kellelegi meeldib aga ma arvan et hetkel mul on antud elemendi jaoks lahja võimendi nimelt BRIG 001 mis sa arvad et kas annab selle võimendi taga kuulata? :unsure:
                          TeamRMS

                          Comment


                            #28
                            Ehe ma ei ole nende võimsute koha pealt päris kodus aga arvan et jääb lahjaks.

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by Ufonaut21@Jul 7 2004, 22:54
                              Ehe ma ei ole nende võimsute koha pealt päris kodus aga arvan et jääb lahjaks.
                              ytleme et võimsus on võimul hetkel siis BRIG 001 2X100w
                              TeamRMS

                              Comment


                                #30
                                Soovitaks juba siis 15" saaksid natukese enama raha eest enam SPL'i

                                Comment

                                Working...
                                X