Teade

Collapse
No announcement yet.

Starsound SSW - 3000

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Starsound SSW - 3000

    Palun vaadake see fail üle, tegin arvutused valmis, ei tea kas kõik on ok.
    Eriti tahaks teada kas 12" elemendiga kastil ühest 75mm õhutorust piisab, või peab neid kaks panema ? Bassbox pro sellele vastust ei andnud, andis lihtsalt, et õhutoru peaks olema (midagi 13 cm vms)

    Fail on siin:
    SSW-3000.zip

    Ettetänades,
    Pärt

    #2
    Veel sooviks seda ka teada, et võtsin sealt bassboxist minimaalse vooderduse, kas see tähendab, et panen villa ainult tahaseina ja üles või külgedele ka ?

    Comment


      #3
      selline kraafika kärab kyll

      Comment


        #4
        Originally posted by p2rt@Jul 24 2004, 14:22
        Veel sooviks seda ka teada, et võtsin sealt bassboxist minimaalse vooderduse, kas see tähendab, et panen villa ainult tahaseina ja üles või külgedele ka ?
        Kui vooderduse mijnimali valisid siis tagaseinale ja "laele" nagu seal näidatud ja mina paneks sellele elemendile 2x 75mm toru või siis 1x100mm
        F&F

        Comment


          #5
          et suure tõenäosusega hakkab ühe toruga vilistama ? Olen kunagi king audio 12" -le pannud 1 75 mm toru, ei hakanud vilistama, aga starsound ja KA pole võrreldavad ?

          Comment


            #6
            Originally posted by p2rt@Jul 26 2004, 06:52
            et suure tõenäosusega hakkab ühe toruga vilistama ? Olen kunagi king audio 12" -le pannud 1 75 mm toru, ei hakanud vilistama, aga starsound ja KA pole võrreldavad ?
            No starsound meenutab rohkem kõlarit ika jah kui KA....
            mina toetun näiteks tulemustele mis on starsound saavutanud,
            pane 2 jah
            või siis 1x100
            F&F

            Comment


              #7
              proovin mõlemat varianti

              Comment

              Working...
              X