Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes vs mingi muu firma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by Allar88@Jul 24 2004, 13:03
    See 75w seal ees ei ole mingi näitaha. See lihtsalt sinna pandud mingitel põhjustel.
    ja see w tähendab seal et tegu on woofriga...mina olen nii välja lugend ...
    TeamRMS

    Comment


      #17
      Aga mida näitavad siis need numbrid [/U]75W104[U]-8. W on woofer ja 8 oomi. Äkki oskab keegi targem vastata, mida 75 ja 104 näitavad

      Comment


        #18
        äkki on tegu tüübi markeeringuga 104, 81 jne...
        On sel muidu suur tähtsus?
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #19
          Originally posted by Allar88@Jul 24 2004, 21:05
          äkki on tegu tüübi markeeringuga 104, 81 jne...
          On sel muidu suur tähtsus?
          Noh huvipärast võiks ju teada

          Comment


            #20
            Aga äkki uurida ka mingeid muid firmasid. Ise tegelen praegu Visatoni toodete proovimisega. Visaton aga mõeldud enamasti tuppa. Visaton

            Mis puutub Audesesse siis mina arvan et se w tähendab seal et tegu woofriga.
            Näiteks 15T25-8 t tähendab et tegu tweetriga. Ja 20M40-8 m on midrange minuarust.
            See esimene number peaks näitams mingit magneti omadust (see võib olla üks kõik mis ,kasvõi mingi suurus või ükskõik mis) ,kuna kõigil millele see number sama omavad ühte moodi magnetid.
            See 104 näitab et kui ees on kümme siis tegu 10'' elemendiga. Aga mida 4 tähendab seda ma ei tea praegu.

            See nagu minu teooria.
            Tõnis

            Comment


              #21
              Originally posted by tsaarts@Jul 25 2004, 08:12
              Aga äkki uurida ka mingeid muid firmasid. Ise tegelen praegu Visatoni toodete proovimisega. Visaton aga mõeldud enamasti tuppa. Visaton

              Nii see päris ikka ei ole, on mitmeid IP65 ja 54 kaitseklassiga elemente Visatoni reas.

              Comment

              Working...
              X