Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas alustada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuidas alustada?

    ise pole kyll kunagi yhtegi subwooferit teinud... :blink: ....aga tahax kyll yhe valmis saada :P ....kuidas ma võiksin alustada ja mida kõike mul selle tegemiseks vaja läheb?......mõned asjatundjad võiks aidata....tänud.... :unsure:
    algaja audiomees............:P

    #2
    Alustuseks, loe foorumit.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      loengi.......
      algaja audiomees............:P

      Comment


        #4
        alustuseks, mõtle kas asi läheb autosse või tuppa, ehk siis vali sobiv element, element valitud vali piisavalt sobiv materjal et oleks jäikust arvuta kasti maht ning kuku ehitama, seejärel vaja teha filter, ning asi on praktilielt tehtud + mõned pisi asjd juhtmed terminalid jne.

        Comment


          #5
          Originally posted by sahtel@Jul 22 2004, 02:26
          alustuseks, mõtle kas asi läheb autosse või tuppa, ehk siis vali sobiv element, element valitud vali piisavalt sobiv materjal et oleks jäikust arvuta kasti maht ning kuku ehitama, seejärel vaja teha filter, ning asi on praktilielt tehtud + mõned pisi asjd juhtmed terminalid jne.
          kõigepealt arvesta mis võim seda subwoofrit toitma hakkab...võimu piires arvesta elemedi ostuga

          Comment


            #6
            põhimõtteliselt pole mul midagi veel :blink: , vaja olex ka mingit odavat võimu, millega saab läbi arvuti mussi lasta......asi tulex muidu tuppa ja ma arvan et mingi 8" element on alustuseks hea....PS! ma ei tea kasti ehitamisest mitte si**gi.... :unsure: ja ei tea ka kust materjali saada....ja missugust....minu msn on rauno_ruus_1@hotmail.com mõni asjatundja võiks mind lisada, et aidata............
            algaja audiomees............:P

            Comment


              #7
              UUUUUUUUU :angry: :angry: :angry: Siin subwoofri foorumis on esimene teema sama nimline nagu sinu kysimus... 2ra looda et kõik tuleb kergesti kätte.. proovi ise ka otsida midagi

              Comment


                #8
                sorry!!! aga lahked inimesed võiks siiski aidata....ma ei tea subwoofritest veel suurt midagi.... :unsure:
                algaja audiomees............:P

                Comment


                  #9
                  Külamees...............tule õhtul Ülase 1 läbi ja võin natukene aidata, et kust mida saada

                  Comment


                    #10
                    vaata lehekylge http://www.hot.ee/ergoh/ sealt saad uurida teiste projekte
                    äkki aitab sind see lehekylg

                    Comment


                      #11
                      vaata seda linki ka www.zone.ee/basssoundman <- siin kah igast projekte gas`ide, XE-de,AUDES`tega.
                      kasti arvutamiseks kasuta bassboxi-> www.zone.ee/bassbox
                      tee kindlaks mis elemendile kasti teed, mis võimu kasutad, mis materjali kasutad jne.

                      Comment


                        #12
                        äkki oskab keegi soovitada milline võiks siis olla esimene element ja ka odav võim sellele taha...audese elementidel on kyll hea kvaliteet...aga see on liiga kallis....tahax midagi odavamat.....kui keegi aidata viitsib sis arvestagu sellega et ma pole kunagi varem yhtegi projekti teinud.... :blink:
                        algaja audiomees............:P

                        Comment


                          #13
                          king audio 10" umber 270 eeku ja võim radiotehnika u 101.

                          Comment


                            #14
                            kas nii on võimalik asja panna...et võimu taha paned king audio 10" ja sis arvuti kõllid..... :blink:

                            Edit: arvuti kõllid on Logitech Z-340.....2x6.5 w.....ainult et ma ei tea mis ma teen selle suppariga mis ma koos kõllidega ostsin....elektri juhe tuleb läbi supaka.... :unsure:
                            algaja audiomees............:P

                            Comment


                              #15
                              kruvi suppar lahti ja tinuta elemendi kyljest yks juhe lahti ja ongi kõik.. paned kokku , ning nagu poleks midagi olnud, aint et sub enam ei mängi...

                              Comment

                              Working...
                              X