Teade

Collapse
No announcement yet.

kuidas alustada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    kas keegi teab soovitada mõnda head kohta kust saaks king audio 10" elementi ja võimu radiotehnika u 101 odavalt :blink: ....kõlareid jõuab hiljem ka osta.....
    algaja audiomees............:P

    Comment


      #17
      Lähim koht sinule peak solema Võru Kagu Auto, kust saad vlaida nii 10" kui ka 12" KA vahel........

      u-101 liigub väga palju ringi ja minuarust praegugi ühte müüakse

      Comment


        #18
        subwoofril eraldi voimendi sees, ostad endale sellise pisikese jubina, mis läheb korvaklapi auku ja jagab selle 2-x korvaklapi auguks.
        ühest läheb juhe voimu ja teisest lääb subwoofrisse, kust edasi kõrgetesse.
        S A C
        Siberian Audio Concept

        Comment


          #19
          ei hakka uut teemat, tegema et mis vahe on 8" 10" ja 12" KA'del, kõik ju 100W no , andmed natuke erinevad muud ju midagi..

          Comment


            #20
            8" väidetavalt siiski piirdub 60w.
            Mõõdu erinevus on selles, et 12" king audio peab tege,ma sama tulemuse jaox palju vähem tööd (võnke suurus) kui 10" king audio. Pindala suurem.
            Saab sama tulemuse väiksema võimsuse juures kätte ja unusta ära selline asi et king audio on 100w! see heal juhul oma 60w, ehk, vist, võib-olla.
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #21
              Originally posted by Allar88@Jul 23 2004, 19:12
              8" väidetavalt siiski piirdub 60w.
              Mõõdu erinevus on selles, et 12" king audio peab tege,ma sama tulemuse jaox palju vähem tööd (võnke suurus) kui 10" king audio. Pindala suurem.
              Saab sama tulemuse väiksema võimsuse juures kätte ja unusta ära selline asi et king audio on 100w! see heal juhul oma 60w, ehk, vist, võib-olla.
              irw, seda ma tian isegi et see saast 100W kohe kindlasti ei ole.. Aa nyyd ma vähemalt sain aru mis vahe nendel hiinakate tollidel on :lol:

              Comment


                #22
                mis materjalist soovitate teha esimese kasti???.... :P
                algaja audiomees............:P

                Comment


                  #23
                  saepuruplaadist või siis paksemast vineerist :P

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by -madsaint-@Jul 24 2004, 01:52
                    saepuruplaadist või siis paksemast vineerist :P
                    saepuru plaat ple just kõige õigem materjal subbaka ehitamiseks...
                    pigem vineer või siis kallim asi nimega mdf....vähemalt see on minu arvamus..
                    TeamRMS

                    Comment


                      #25
                      mis tal siis viga? pude ja paha jne..?? Äkki on esiemese subwoofri exsimise võimalus liiga suur, et hakata "raiskama" mdf-i või vineeri.
                      Rahakott ei pruugi ka valule vastu pidada.
                      S A C
                      Siberian Audio Concept

                      Comment


                        #26
                        ma tegin oma esimese kasti kyll saepuru plaadist :lol: nagu nii läks asi per*e

                        Hiinakate andmeid polnud ja tegin umbes , kuid jätsin arvestamata saepuru plaadi paksuse :P seega kokku võttes tuli see saast kast 23L inverteriga :P andmete järgi bbp6 ytleb 70L KA S8 inverter kasti suuruseks :P

                        Edit: http://www.zone.ee/slayer212/ka_s8.bb6

                        Comment


                          #27
                          ma teeks kasti mdf-ist või vineerist. saepuruplaat on saast...saed nagu võid :P

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by ClubmusicGNRTR@Jul 24 2004, 15:31
                            ma teeks kasti mdf-ist või vineerist. saepuruplaat on saast...saed nagu võid :P
                            käsitsi ehk jah, ise kasutasin sellist asja nagu höövelpink, servad lasin veel 45 kraadi ka..

                            Comment


                              #29
                              Originally posted by raido357+Jul 24 2004, 14:28--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (raido357 @ Jul 24 2004, 14:28)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-ClubmusicGNRTR@Jul 24 2004, 15:31
                              ma teeks kasti mdf-ist või vineerist. saepuruplaat on saast...saed nagu võid :P
                              käsitsi ehk jah, ise kasutasin sellist asja nagu höövelpink, servad lasin veel 45 kraadi ka.. [/b][/quote]
                              7rauno7-l ei ole vist höövelpinki või on? uu...rauno

                              Comment


                                #30
                                <_< Audio foorumi arutlus teemaks muutub höövelpingi olemasolu, täitsa äge.
                                S A C
                                Siberian Audio Concept

                                Comment

                                Working...
                                X