Teade

Collapse
No announcement yet.

Sain oma SSW-3000 kasti valmis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sain oma SSW-3000 kasti valmis

    Kõik on muidu tore ainult pildistada ei oska, valgused ja asjad on kõik halvasti jäänud:
    Ise olen väga rahul muidu

    MyAudio

    #2
    Päris kena muidu, piltidel pole häda midagi. Ma ei saa ainult aru, miks nii odavaid terminale kasutasid, rikub hea üldmulje ära? Aga muidu täitsa B)
    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

    Comment


      #3
      Värvilahendus/kasti disain on igati vinge. TUBLI!

      Comment


        #4
        ma kasutasin seda terminali puhtalt ühendamismugavuse mõttes, minumeelest väga asjalikud asjad

        Comment


          #5
          Mugavad küll, aga jämedama kaabliga probleeme.
          Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

          Comment


            #6
            mul ka päris jäme jume, saab hakkama küll, aga mis see välimus ikka loeb, tähtsam ikka kuidas mängib, minuarvates väga hästi

            Comment


              #7
              väga hästi tehtud (Y)

              Comment


                #8
                kena töö aga ausalt mulle isiklikult see võre seal ei meeldi, värvilahendus on küll eht ja heli on kuidas siis ja mis kasti häälestus on, räägid lähemalt?
                -

                Comment


                  #9
                  Btw, pildid on kehvad sellepärast, et algfail on suur ja pilti vähendab brauser. Kui teeksid pildid mingi graafikaprogrammiga (photoshop / paint shop pro / sherif photoplus / gimp /midagi muud) enne parajaks, siis saaksid palju parema tulemuse veebi. Originaalpilte otse failist vaadates on vähemalt siin asi palju kenam.

                  Kast muidu täitsa tubli töö. Ühelt pildilt paistis nagu, et see punane vaheplaat oleks veel vajanud ühte kihti pahtlit ja lihvimist, sest saepuruplaadi muster on läbi värvi näha (vbolla pilt pettis).
                  Samuti on see terminal mitte just kõige õigustatum valik. Selliseid kiirkinnitusega terminale võib kasutada võimendi poolel, kõlaril on asi natu ohtlik. Piisab, et keegi kogemata juhtme taha komistab ja juhtme sealt välja tõmbab- lühis ja oled võimendist ilma. Igasugune pistik oleks õigustatum lahendus, minupärast kasvõi rca või 5din, profima poole pealt vaadates võiks olla näiteks speakon koos korraliku ümmarguse kummikaabliga.

                  Comment


                    #10
                    sul on täielik õigus sellekohapealt et saepuruplaadi muster on näha, see ongi nii plaanitud, minuarust annab see hea efekti

                    Comment


                      #11
                      supper.ei ühtegi halba sõna.

                      Comment


                        #12
                        Punane värvus supaka esiküljel annab päris huvitava välimuse
                        Kuidas element muidu ka häält teeb ( võrreldes Audese elementidega) ? Tahtsin teada, kuna ise pole Starsoundi elemente kuulanud...

                        Comment


                          #13
                          Tahaks ka tead kumb paremat häält teeb, kas Audes või Starsound?

                          Comment


                            #14
                            mina mingi suur spetsialist pole aga 12" starsound mängib madalamalt ja nö minu kui algaja pilgu läbi müristab rohkem. Olen väga rahul asjaga.

                            Comment


                              #15
                              noh sul audes ka kodus kas sa neid võrrelnud ka oled?kuidas heli siis on kas on väga s**t??

                              Comment

                              Working...
                              X