Teade

Collapse
No announcement yet.

Sain oma SSW-3000 kasti valmis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by p2rt@Aug 4 2004, 14:19
    Kõik on muidu tore ainult pildistada ei oska, valgused ja asjad on kõik halvasti jäänud:
    Ise olen väga rahul muidu

    MyAudio
    minu kommentaar kõlli kohta oleks lyhike...minua rust kasti välimus väga ilus pole ja see kaitse väre pole kh suurem asi ning iverter kust sellise said..?...aga noih ytleme siis kokku võtteks et igal yhel on oma maitse kui häält teeb head sisi pole hullu...
    TeamRMS

    Comment


      #17
      mina olen väga rahul, selle hinna eest on subwoofrit küllaga, audes on kindlasti parem, aga ta ei mängi nii madalalt

      võin oma bb6 faili üles panna, siis ise näete

      Comment


        #18
        võiksid panna jah siis maa saaksin võrrelda enda omaga

        Comment


          #19
          SSW-3000 bassboxi design

          Loodan et see on lõplik ja õige fail, sest ma vahel editsisin seda veel, enne uploadimist siin arvutis ei saanud sed akahjuks avada.

          Comment


            #20
            ma tahan ka teha 94L kasti ainult et sinna tuleb 2 elementi nagu sul ja 3 ventiga 71x228mm ja häälestatud on 35Hz-le BBP File

            Comment


              #21
              Igati tegus ju Mees Teab juba mis mees teeb (Y) jätka Samamoodi
              (ps!Mulle meeldis see võre mis sul king audiol oli pätilt tehtud siuke nagu helilaine sinna I lIKe IT )

              Comment


                #22
                see King Audio võre meeldis mulle ka, väga timm värk!
                -

                Comment


                  #23
                  Originally posted by p2rt@Aug 12 2004, 20:41
                  mina olen väga rahul, selle hinna eest on subwoofrit küllaga, audes on kindlasti parem, aga ta ei mängi nii madalalt

                  võin oma bb6 faili üles panna, siis ise näete
                  Audes kohe tuntavalt parema kvalitediga?
                  Muid eeliseid ei ole audesel vist..
                  F&F

                  Comment


                    #24
                    ma vaatan rohkem võimsust kas audes on ka võimsam?

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by G-ZerO@Aug 14 2004, 19:31
                      ma vaatan rohkem võimsust kas audes on ka võimsam?
                      No kuule....selle aja peale peaks ikka teadma mis asi on audes(siin kohal mistahes 10" audese woofer ) ja peaks ka teadma võimsusi, eksole aga väidetavalt (kirjade järgi) on ikka starsound võimsam audesest,kas starsound ssw-3000 ka tõesti 250 w rms on seda oskab ainult öelda inimene kes on proovinud, aga ligi 180 w kannatas ära küll proovisin alles võimalik et kannataks veel-ei tea mina. Aga point ei ole ju ainult võimsuses ,sest mis eelise annab sulle 1000w rms woofer (oletame, et tal pole kvaliteedi raasu ka )ja ta on veel väga sitas kastis?-No sq , no spl....
                      F&F

                      Comment

                      Working...
                      X