Teade

Collapse
No announcement yet.

kas see element sobib 2 ribalise läbukõlarile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas see element sobib 2 ribalise läbukõlarile

    Plaanin 2 nö läbukõlarit teha, vaatasin seda elementi, mis arvate

    http://www.protuning.ee/index.php?ni...=pylep&pro=135

    Uurisin ja küsisin ka meili teel, et mis ta sagedusvahemik võib olla, aga vastust ei saanud, oskate äkki teie siin öelda, muidu bassboxis on elemendi andmed kõik olemas.

    Pärt

    #2
    alumise otsa eest pead ei anna, see võib olla 35-50Hz aga üle 4000Hz ta ikka ei mängi. Ma soovitaks lambist 45 sinna toksida selleks fs sageduseks ja kast ka häälestada koos inverteritega sinnakanti. peaks toksutama neere küll. Aga see on minu arvamus, las targemad kostavad ka misket.
    -

    Comment


      #3
      tänan kiire vastuse eest, aga näed, viimaks olin juba lootust kaotamas aga google ei vedanud alt:

      kogu info:
      Pyle Pro professional P.A. mid-woofers and woofers provide low and mid frequency sound reproduction in a wide range of sizes and capabilities. Featuring strong, steel baskets and large voice coils, these speakers enable the audio professional to design performance systems perfectly suited to their environments and applications at a price that can't be beat. The mid-woofers feature paper coated cones and 1" high temperature aluminum voice coils while the woofers offer strong black paper cones, cloth edge suspension, and bumped and vented pole pieces for longer excursion and greater power handling.
      * Power handling: 200 watts RMS/700 watts max * Voice coil diameter: 2" * Impedance: 8 ohms * Frequency response: 36-5,000 Hz * Magnet weight: 60 oz. * Fs: 35.5 Hz * SPL: 90.0 dB 1W/1m * Vas: 4.52 cu. ft. * Qms: 2.62 * Qes: .88 * Qts: .66 * Xmax: 6.5 mm * Dimensions: Overall Diameter: 12.01", Cutout Diameter: 11.06", Mounting Depth: 5.35" * List price: $59.00

      kast tuleb muidu kinnine, sest qts on üle 0,5, minuteada siis peab kinnine olema
      muidu plaanisin seda horni(seda pasuna moodi kõrget) kasutada kõrgete helide jaoks, aga kas need sagedused võivad kattuda ? - kõrgeid on saada 1200khz.. ja oli 2500hz...
      Kas nüüd peaks ka filtrit kasutama kui kaheribalist teha ?

      Comment


        #4
        võib ikka kattuda aga siis kostab see kattuv sagedusvahemik valjemana tsipa jällegi ... filter oleks loomulikult päris tegus abimees ja nendest näitajatest ma ei hooli kunagi. Minu kõll on mõeldud 35L kinnisesse kasti ja müttab väga vabalt 50L+ inverterkastis nii nagu mina tahan
        -

        Comment


          #5
          Kui see horn sul on pieso element, siis see ei vaja filtrit, yhendad otse bassi valjukaga.

          Comment

          Working...
          X