Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlari parandamises abi vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlari parandamises abi vaja

    Kõlarid täiesti korras kuid kuna kõllidel juba vanust on siis on neil bassivaljukaid ümbritsevad rõngad läbi kulunud...kas keegi on proovinud millestki/kuidagi neid taastekitada...äkki õpetax mullegi... muidu mõtlesin et minggist riidest need ringid lõigata liimida ga äkki keegi teab paremat moodust... :blink:

    #2
    Mis rõngad? ...Pole eriti arusaadav.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      äkki tsentreemisrõngad.....
      algaja audiomees............:P

      Comment


        #4
        või siis lõdvikud?

        Comment


          #5
          Äkki siis ütled meile juba, mis elemendiga tegu kaa... Eks neid valjuka-osasid saab tellida ka kuskilt, aga iseasi, kas see ära end tasub. Kui fantaasiat ja osavust on, sis midagi annab ise ka kokku mõelda.

          Comment


            #6
            nagu ma aru saan sis viga ikka lõdvikus... minu enda retsept on villane lõng+toru+kummiliim... töötab kyll ... aga jah ... yldiselt ple mõtet parandada... aga mis valjukad on... ära päris minema viska ... anna parem mulle

            Comment


              #7
              Kõlari ääres olev riba noh-tavaliselt kummist mul aga mingist haigest rabedast värgist mis õrnalt puutudes pudeneb...kõllid ise on 10" finluxi omad 45w 4ohm

              yhe kõlli suutsin juba kuidagi ära lappida sest sellel oli ainult paar lõhet sees
              kasutasin momenti
              terve ringi pintseldasin õrna kihina momendiga yle nyyd kuivab-ex näis kas kasu on... teisel kõllil aga see osa täielikult puudu nii et ma ei tea mis tollega saab...kahju natuke...kõlarid ise on korraliku-d nii helilt kui välimuselt... aga tundub et pean vist mingid uued sisse ostma...kellegil midagi muidu pakkuda on?
              või siis palju sellisele osale need riide/kummi-rõngad ei tea maxaxid?

              Comment


                #8
                värk nyyd selline et ostan uued bassikad sisse ja need võib keegi väixe raha eest ära tassida...
                alghind hmm 25.-
                yx element siis enamvähem ok aga teisele tuleb midagi ehitada ymber

                Comment


                  #9
                  kus asud?... 25.- miks mitte

                  Comment


                    #10
                    No siis äkki keegi pakub juba 50 :P
                    Asun õismäel muidu

                    Comment


                      #11
                      Kauplemiseks on meil Ost/Müük foorum.
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment

                      Working...
                      X