Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton BG20 vs B200?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Visaton BG20 vs B200?

    Kas on kellelgi nende elementidega kõlarite kuulamiskogemust? Et kas elementide ca 5-kordne hinnaerinevus on ka põhjendatud? Pakun, et erinevus avaldub veidi heli kõlavärvis, just kõrgete osas, ja muidugi suurema tundlikkusega kaasnevas detailitäpsuses.
    Keegi äkki võtab ja teeb valmis järjekordsed üheribakõlarid B200-tega?

    #2
    Siit foorumist Vambolal peaksid olema nende kõlaritega tehtud kastid - ehk ta on nõus meile pajatama, mis arvab asjast. Ühtlasi oli tal vist võrdluskogemus ka BG20ga sinna kõrvale, kuid ei julge täpselt väita...
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      ahaa Rein, süües kasvab isu
      üldiselt ma olin siin vahepeal juba seitsmendas taevas. oli võimalus minna nädalaks ajaks tööle. ütleme nii, et kui oleks juba ostetud elemendid maha müünud, palga üleni elementide alla pannud, siis oleks ehk b200 jubinaid endale lubada saanud küll. paraku aga telefon kodus laadis sel ajal kui potentsiaalne tööandja helistas ja ise olin väljas. aga kui kellelgi teisel on pakkuda 500 krooni per päev töökohta ehitusel nädalaks ajaks siis teeme need kõlarid valmis :P

      Comment

      Working...
      X