Teade

Collapse
No announcement yet.

Kumb audese kõlar ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kumb audese kõlar ?

    Kumba kõlarit oleks siis mõtekam tuppa osta ? http://www.audes.ee/index.php?id=1280&tpl=1003 või see http://www.audes.ee/index.php?id=1278&tpl=1003 ?
    Kas keegi oskaks neid andmeid ka öelda, et bassboxis kasti välja arvutada ?

    #2
    Neid kahte elementi on väga raske võrrelda. Kõik oleneb sellest, kui palju raha oled nõus välja käima. Kui raha ei ole probleem, siis kindlasti 100W100-6. Anmed peaksid Audese lehel kirjas olema, kui ma ei eksi
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      nojah aga bassboxis on mingid lyhendid, millest ma ei saa aru

      Comment


        #4
        No aga Audese lehel on ka lühendid.
        Fs
        31 Hz

        Qms
        4,5

        Qes
        0,56

        Q ts
        0,5

        Vas 55 ltr

        Kokkusobitamine ei ole ju nii raske või kuidas? h34r:
        Minu kodukas

        Comment


          #5
          ma hakkan rohkem selle kõlari poole kalduma 75W104-4, ma leidsin kaste mis on sellele kõllile ümber tehtud, aga kastide mõõtmeid ei leidnud kuskilt, kui keegi on sellele kõllile kasti ymber teinud, siis võiks siia kirjutada ksti mõõtmed ja kirjeldaa kuidas ta ka häält teeb.

          Comment


            #6
            mine siia ja sealt vasakult võta projektid>>subwoofrid, seal piisavalt tehtud kaste nendele elementidele, heli on neil väga hea, lausa 5+, parem kui samade elementidega firmatooted, usu mind.

            kui mõõtmeid tahad teada siis saada mõnele selle foorumi tegijatest privaatsõnum, näiteks BASSSOUNDMAN - see mees on teinud piisavalt projekte..... muidu võid siia subwooferi alafoorumisse, siiasamma tevalosse postitada, kindlalt leidub teisigi kes oskavad välj arvutada

            jõudu soovides, Raiko.

            Comment


              #7
              ahjaa.... heli poolest on loomulikult 100w parem, sest see on võimsam, iseasi kas sul sellele piisavat võimendust on leida.... kui ka pole siis sama võimsuse juures teeb ta tipsukese paremat heli minu kõrva järgi, aga kui sul raha vähe vaid vajad odavamat siis jää selle 75w juurde...

              Comment


                #8
                Kas kõlari seinad seest poolt oleks väga vajalik vatiga kinni panna ?

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Disasterpiece@Aug 23 2004, 07:53
                  Kas kõlari seinad seest poolt oleks väga vajalik vatiga kinni panna ?
                  No sa vaata mis bassbox sulle ütleb. Proovi, seal on ju mitu varianti (ainult seinad, erve kast täis jne.) ja vaata, millise vati panemisega kõige parem graafik jääb. Mingi väike kirjutamata reegel ütleb ka vist, et mida rohkem vatti paned, seda väiksem kast tuleb.
                  Minu kodukas

                  Comment


                    #10
                    Tegelt ütleb L.Abo oma raamatus,et teatud hulga vati vm. lisamisega on näiliselt võimalik kasti ruumala suurendada.

                    Comment


                      #11
                      see et kui vatti panna mingi loogika j2rgi suurendab n2iliselt kasti m66te, nagu et kui v2iksemas ruumalas on vatti teeb sama v2lja mis rohkem 6hku suuremas kastis liigutada. st nagu rohkem energiat kulub vati liikuma panemisele kui 6hule v6i nii.. j2i veic segane jutt :P
                      Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
                      * Toitelüüdid
                      * Kõlari kummilõdvik
                      * Elekter
                      * Kõrvad
                      * Naabri närvid

                      Comment


                        #12
                        bassbox pros võtab maximum fill 3 hz vähemaks
                        nii olen mina proovind mitmete elementidega

                        Comment


                          #13
                          kas keegi oskaks öelda kust saaks neid audese elemente osta, mis oleks kõige ligemale Rakverele ? Või saab ka tehasest neid koju tellida posti teel ?

                          Comment


                            #14
                            Arvan, et kõige lihtsam on tellida, lisandub küll postikulu, vist 59 krooni.
                            Teine võimalus on minna Jõhvi Audese tehasesse ja osta sealt
                            Kusagilt kuulsin, et Rakveres müüvad Audese toodangut "Meloodia" ja "Expert" kuigi ise näinud ei ole

                            Comment


                              #15
                              ike jõhvist osta parem.

                              Comment

                              Working...
                              X