Teade

Collapse
No announcement yet.

konded filtris?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    konded filtris?!

    :blink: :blink: ma siin võtsin endal ühe isetehtud kõlli lahti (kolme ribaline), sest tal on mingi jama sees, kõik kolm elementi, mängivad ainult bassisagedust, seda mis on kõige suuremale mõeldud (või siis ma kuulsin valesti, et ainult bassikas töötab tegelikult, aga tundub nagu teisedki töötaksid..) võtan siis ühesõnaga kõlli lahti ja mis ma avastan, sisse on tal pandud mingid kondekad? :blink: ei saa mitte pihta misjaoks neid kõlarisse, peale võimu on pandud? muidu teistele elementidele otse juhtmed taha pannes teevad nad täitsa ilusat häält.... äkki oskad öelda mis filtril häda võib olla? kas on selline võimalus et rikkusin filtri ära vale võimu taga? minu mõistus on otsas.... :lol:

    teine identne kõlar on igatahes täiesti heas korras hääl on 5+ sellise tehnika kohta...

    #2
    noh konded ongi ka filtri osa või lihtsalt filter, järjestiku elemendiga konde lõikab ära madalad sagedused aga seda kui kõrgelt siis oleneb see mahtuvusest ja elemendi aktiivtakistusest. Ma nüüd ei julge midagi pakkuda mix pees on see aga äkki on konded ära kuivanud kui nad on vanad

    Comment


      #3
      tegelt see on jah täitsa õige mõte, et äkki konded on oma aja ära elanud... aga nüüd us küsimus, et kuidas saab testida neid kondekaid?

      Comment


        #4
        Eeldatavasti olid seal ikkagi paber/kilekonded, mitte lüüdid, et ära saaks "kuivada". Ehk räägiksid neist kondekatest lähemalt, mis suurused on ja ka elementide mark või vähemalt takistused tuleks kasuks...
        Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

        Comment

        Working...
        X