Teade

Collapse
No announcement yet.

10GD-36K ja 5GDV-10CT4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    10GD-36K ja 5GDV-10CT4

    Leidsin omal selleised elemendid 10 GD-36K. Otsisin siis igasugust infi kokku.
    Fs-40, Vas-45, Qts-0,8, 63-20000Hz, 90 db, 4 Om. Kusjuures on erinevaid andmeid, näiteks pakutakse ka Qts-1 ja 87,5 db aga need ei ole vist väga suured erinevused. Kastiks pakutakse kinnist kasti aga suurus väga erinev 20-50 liitrini. Leidsin ühed mõõdud ka aga ma ei tea kas need ideaalsed on (900X230X240 ) see teeb kuskil 50 l. kanti aga nagu juba õeldud pakuti ka 20 l. kasti.
    Siin foorumis keegi mainis horn tüüpi kasti tegemist. Kui õigesti aru sain siis see on vist see solgitoru variant. Aga see on lahtine kast või olen millestki valesti aru saanud. Kui keegi nõuga abiks oleks prooviks isegi selle elemendi torusse ajada. Nagu ma aru sain ei ole sellele elemendile kõrgeid juurde vaja või kuidas. Algul mõtlesin kaheribalise teha aga vist tundub, et ei ole mõtet, kuigi arvamusi on igasuguseid.
    Kõrged on muidu 5 GDV-10CT4. Avaldage siis veel arvamusi, et asi veelgi segasem oleks. Eks varsti tuleb mingi otsus teha, sügis tuleb kätte ja hakkaks igavuse peletamiseks midagi ehitama.
Working...
X