Teade

Collapse
No announcement yet.

odavad disko kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    odavad disko kõlarid

    tere

    Oleks vaja teha disko jaoks kõlareid. Mõtlesin siis et bassiks on see ning kõrgeid annab see. Ja kas tõesti see bassikas sellise võimsusega. Lisaks lugesin välja et pole vaja filtrit ehitada. Nimelt sellesse tweetrisse võib siis kõiki sagedusi lasta või peaks mingi filtri tegema?
    Ning kas 70L kast ning 103x150 inverter sobiks.

    Kas on mõtet sellisel süsteemil?
    Tõnis

    #2
    ja keegi võiks palun öelda / välja pakkuda selle bassika sagedusala.

    Comment


      #3
      Selle bassika andmed on täiesti olemas:
      http://www.partsexpress.com/pe/pshowdetl.c...539&PID=1459884
      Tõnis

      Comment


        #4
        küsiks juurde nüüd seda, et kui ma panen ütleme, et 1000W woofer ja siis 150W horn.

        Kui ma nüüd lasen siia kasti, kus asuvad need kaks heligeneraatorit, 1000W sisse, kas siis tweeter annab otsad või neelab woofer võimsuse ära ja jätab twwetrile ka natuke piuksumisek? Kuidas käib võimsuse jagunemine erinevate võisustaluvustega elementide vahel, kas loeb siinkohal ka rööp ja jadaühendus?

        Kuidas panna mitu riba niiviisi ühte kasti, kui võimsustaluvus erinevus on praktiliselt 10x?

        Siiani olen nagu enamvähem samade võimsustega asju kastidesse ladunud kuid praegu uus projekt käsil et täiustada ühe väikelinna Avatud Noortekeskuse helisüsteemi odavamalt, sest neil seal rahadega ikka kitsas ja projektidest ei anta kunagi piisavalt ...
        -

        Comment

        Working...
        X