Teade

Collapse
No announcement yet.

SVEN kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SVEN kõlarid

    Tere!

    Avastasin endale imestuseks alles hiljuti, et on selline firma nagu SVEN, kes toodab
    laias valikus erinevaid kõlareid. Kusagilt ma eriti nende kõlarite jaoks infot ei leidnud ja siin foorumis oli ainult ühes teemas nendest põgusalt juttu.
    Silma hakkasid siis SVEN HP-731FSVEN HP-731F kõlarid.
    Selle hinna eest peaks vist asja iganes olema ? Kasutusse läheksid need mul
    kodukino esikõlaritena (Yamaha ressiiver).
    Plaanisin osta Yamaha kõlareid muidu mille hind natuke yle 4k tuli, aga ehk on need odavamad kõlarid ka midagi väärt ?
    Ehk kellegil on SVEN firma kõlarid või oskab keegi nendest pikemalt rääkida ?

    #2
    seal kodukal kus sveni tooteid reklaamitud on hind uhe kolari kohta nii et hind tuleks niguinii ule 4k

    Comment


      #3
      Originally posted by sahtel@Sep 11 2004, 13:48
      seal kodukal kus sveni tooteid reklaamitud on hind uhe kolari kohta nii et hind tuleks niguinii ule 4k
      Seda küll jah.
      Aga siiski natuke infot kuluks ikka ära, ehk on kogemusi kellegil..

      Comment


        #4
        Mina oma vene keele oskusega veerisin vene saitidelt, et maha päris asju ei tehta, kuid ega nad mingid tippklasssi asjad ka pole.

        Comment


          #5
          Ei ole ise kokku puutunud, kuid vene saitidel tehakse "Sven"-i toodangut kxvasti maha ja naiteks www.hifi.ru lehel peetakse selle firma nime ytlemine ropendamiseks peaaaegu. Lugesin alles hiljuti, kus yks foorumi kylastaja sai mxnituste ohvriks selle txttu, et kiitis Sven-i toodangut. Kas asi nii hull ikka on ei oska ise kaasa raakida kahjuks vxi xnneks. Eks see hind ka teeb ettevaatlikuks.

          Comment

          Working...
          X