Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus võimsuste kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus võimsuste kohta

    Kuidas mõõdetakse kõlarite võimsust kui nt. 1-hes kastis 3 elementi , kas liidetakse võimsused või...?

    #2
    P=U korda I
    Võimsus= pinge korda voolu tugevus.

    Comment


      #3
      kass, mis asja sa ajad siin? lased kõllidele 220 sisse ja vaatad millas ülesse ütlevad, ise testeriga juures passides?
      Küsimus oli et kui sul on 150W bassikas, 10W tweeter, kuidas nende võimsus siis on, kas 160W või mis?
      Ma ütlen et peaks olema jah nii et kokku liita.
      -

      Comment


        #4
        Madalsagedusvaljuka järgi võetakse kasti võimsus.

        Comment


          #5
          Originally posted by erx@Sep 11 2004, 18:54
          Madalsagedusvaljuka järgi võetakse kasti võimsus.
          Seleta lahti mida pead selle all silmas.

          Kõlar oleks ise selline:madal 70w, kesk 50 ja tweeter 30w.

          Comment


            #6
            siis nimetatakse seda kõlarit 70 vatiseks kõlariks

            Comment


              #7
              Üldiselt võetakse bassielemendi järgi , kuid olen näinud ka sellist "kõlarit" , millel oli kõikide valjukate summa. Vahel märgitakse ka see võimsus, mille puhul juba tükid lendavad .

              Samas küsin. Mida annab see teadmine , mitu vatti see ikka kokku on ? Minu jaoks on tähtsam sageduskarakteristiku lineaarsus ja hea heli. Kuigi...Kõlari piirvõimsust oleks hea teada .
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Originally posted by Deus@Sep 11 2004, 16:06
                kass, mis asja sa ajad siin? lased kõllidele 220 sisse ja vaatad millas ülesse ütlevad, ise testeriga juures passides?
                Küsimus oli et kui sul on 150W bassikas, 10W tweeter, kuidas nende võimsus siis on, kas 160W või mis?
                Ma ütlen et peaks olema jah nii et kokku liita.
                Pidasin silmas, voolu sisselaskmist võimendi kanali väljundist kõlarisse. Ok nüüd tuleb jällegi kindlasti natuke sõimu aga eks kannatan ära..
                Samas mida need numbrid ikka ütlevad... usalda kõrva!!
                martinj jutus on iva sees

                Comment


                  #9
                  ei, ei sõima, hiljem mõeldes veidikene, sain aru mida mõtlesid

                  nõustun eelpool kõnelejatega, et ikka helipilt ise on tähtis ja loomulikult piiride teadmine ka
                  -

                  Comment

                  Working...
                  X