Teade

Collapse
No announcement yet.

kesksageduse kõlarid...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kesksageduse kõlarid...

    Tere.
    Selline jama siis, et oleks vaja mõnigaid soovitusi valjukate osas. Nimelt sai kunagi pandud mängima kekssagedusi mignid vene 10gd juustud... need aga plärtsusid ja krabisesid... sai välja võetud. Nüüd aga oleks soov leida sinna midagi normaalsemat ODAVA raha eest asemele. :unsure: :P väike pilt ka http://www.zone.ee/zebra1/stuff%20021.jpg?2 ava on 11,5cm ja saab teha natuke suuremaks.. ytleme, et kuskil 1cm diameetrile juurde. oleks tore kui leiaks parima hinna ja kvaliteedi suhte. .. peaks veel mainima, et filter lõikab päris kõrgelt.. täpselt ei oska öelda.. aga umbes kuskil seal 6k-10k vahel.. :unsure:
    aga arvamused ja pakkumised on oodatud.
    Ettetänades Martti.
    edit : ava mõõdud olid veits valed, mõõtsin igaksjuhuks uuesti yle.

    #2
    mis te näiteks sellisest elemendist arvate?? http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...13.html&lng=est
    ?? :huh:

    Comment


      #3
      minu arust peaks ju sobima h34r:

      Comment


        #4
        Milleks lairiba kasutada? Võta parem T130, WS13 või miskit muud sellist.
        Kuigi see kõrge jaotussagedus võib saada probleemiks, valjukate sageduskarad hakkavad liiga vara ära langema. Mis sul kõrgeteks on? Miks üldse nii kõrge jaotussagedus?
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          .. asi selles, et need 2 valjukat on võetud kunagisest Salora kõlarist... seal oli aga kesksagedused (mõlemal kõlaril katki) ja ei hakanud filtrit ise mber ehitama... aga vot kõrgematest jääb hetkel kyll hulgim puudu. bassi peab aegajalt maha keerama, et saaks normaalselt kuulata. see t130.. kas ta kõrget osta mängib paremini kui bg13 ?? sest kõlari ylemine ja alumine pool siis eraldi kambrites. et bassi õhurõhk seda nii segama ei hakka... ma ei tea. peab veel vähe mõtlema selle yle.
          aga aitäh.

          Comment


            #6
            ok... käisin ja ostsin ära BG13. ... sellel sagedusel töötavad imehästi. mina olen rahul. :lol:
            aitäh teile.

            peaks veel mainima, et tänu nendele ärkas muusika nagu ellu. :blink:
            väga ilusti ja selgelt toovad esile just naishäli. kuna mul naine kuulab väga palju naiskooride ja no teadagi... Sarah Brightmani ja Enyat. . siis sobisid veel elemdid sinna nagu "rusikas silmaauku".
            sellest tuli ka uus idee.. mis arvate kui teha siis BG17-tega mingid väiksemad "riiulikõlarid"? Nende ülesanne siis tagumiste kõlaritena tööle hakata.

            Comment


              #7
              õnnestunud valik
              nii palju kui mina tean omade kogemuste ja teiste kogemuste põhjal rääkida on visatoni lairibade hinna/kvaliteedi suhe meeldivalt paigast ära. klaviteedi kasuks siis. BG17 tasub kindlasti proovimist. tahtsin oma torne ka alguses nendega teha, ent BG20 kasuks otsustas veidi meeldivam sageduskarakteristik ja madalam resonatssagedus.
              selle sagedusriba esitamisega, mida tagakõlarid peavad suutma on visatoni lairibad kindlasti tasemel.

              Comment


                #8
                vaatsin jah, et sul ilusad tornid nendega. ... hmm.. kui suure peaks tegema kasti neile. :S.. kuskil 10l piisab? tahaks need seinale kinnitada.

                Comment


                  #9
                  tevalo on hea firma. )... sain oma elemendid vahetatud uute ja paremate vastu. ... ja isegi raha anti peale.
                  alati ustav Tevalo klient.

                  Comment

                  Working...
                  X