Teade

Collapse
No announcement yet.

Uue projekti visoon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Uue projekti visoon

    ..kuna hiljuti sai balmis üks mahukas projekt, siis hetkel olen jällegi pilgu suunanud uue ja vähe võimsama projekti suunas. Kõigepealt, aga vaja maad kuulata, sest sellise hinnklassiga projecti ei taha uisapäisa ka käiku lasta. Eelistan muusika head kvaliteeti ning tugevat bassi - kuid mitte liigest, pigem selget. Kõlar võiks esitada kvaliteetselt nii klassikalist kui ka rock-muusikat. Hullu tümpsu ei kuula.

    Tuleb kolmeribaline-2*10" ; keskmine ja kõrged-valjukatele tahaks kulutada (tahaks???, ca 1000.-per kõlar.

    Nüüd siis asja kallale-mis elementa kasutada????

    #2
    Vifa odavam ots vist mahub sellesse piiresse.

    Comment


      #3
      mitu oomi piaxid need sul tulema soovitan soojalt 4oomi SPL 10" maxab vist 500.- hiad haalt teevad siuke tugev bassi look ja selge ei plarise nagu king audio ytleme nii et yks hea odav kolar jah kasutan kolarites 10"seid ja woofrix on siis SPL 15" monus tymakas kvaliteet on hia

      Comment


        #4
        ysna pea panen pildid ka yles meenutavad estonia kolareid aga kaks korda suuremad

        Comment


          #5
          ..see ei ole hetkel oluline, mitme oomise tulevad. Võimendust peaks nii palju olema, et saab ka 8om hakkama. Senised pakkumised olen kõrva taha pannud, viimane tekitab natuke kahtluseussi-kes üldsse oma valjukaid King Audioga võrdlema hakkaks??? Arvan, et kõige suuremaks probleemiks saab just see, et inimestel ei ole piisavalt palju kogemusi erinevate valjukatega-kiidetakse oma.

          Ntx. SPL vs. Aufes????
          Või Audes vs. Visaton jne?

          Intz peaks selle teema peal ens suhteliselt koduselt tundma

          Ootan siis kõigi pakkumisi ning ka kommetaare, miks just tema pakutud elemnt võiks käiku minna.
          Samuti pakkuge kesk. ja kõrgele midagi!

          Comment


            #6
            Aga miks sa ikkagi 3ribast teha tahad? Suuna parem energia ja kogu saadavalolev ressurss korraliku 2ribase tegemiseks, usu mind, tulemus saab parem.
            Valid nt 2*6.5" bassid + korralik kõrge, lõpptulemusena oleks nii valjust, kui ka bassi, kusjuures mõnus on kuulata igaljuhul

            Valjukatest mainitud Vifa odavam ots, Tevalo kaudu saab ka miskeid Audaxeid ja loomulikult ka Visaton. Audese kesksagedused/kõrged unusta ära, basse võid veel kaaluda.

            Kuid siiski kõigepealt mõtle, kas ikka on mõistlik 3ribane teha, sest ressurss on nagunii piiratud(aga seda ta on ju alati&#33
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Mees sõnaotseses mõttes sa kõigepialt vaata seda SPLi ja siis hakka rääkima et ma võrdlen seda kui s....a

              Comment


                #8
                Mees sõnaotseses mõttes sa kõigepialt vaata seda SPLi ja siis hakka rääkima et ma võrdlen seda kui s....a
                Kuule submeistrix, võta toone maha ja lisa oma jutule vahelduseks kirjavahemärke! :angry:

                Rinx andis selgelt mõista, et miskit kahtlaste elementidega ta ehitama ei hakka - sinu pakutud 10" SPL on 100% tõenäosusega odav hiinakas, mis sobib vaid mõtetuks tümistamiseks. See, et bassikas suudab müdistada ja sinu jaoks häält teha, ei tähenda, et ta juba miski kvaliteetne asi oleks.
                Olekski küsimus, et mida sa võrrelnud/kuulanud oled? Mis muusikafänniga meil siin üldse tegu on?
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  ok! Ma võtan oma tooni maha ja esiteks SPL on usa kõlar teiseks ta on korralik kõlar.Nii ma pakkusin talle lihtsalt ühte varianti aga tema kippus seda kohe maha laitma,kui sa minu muusika stiili tahad teada ma pakun et sa ei teagi sellist stiili
                  THE FUTURE OF SOUND mida ma ise teen,ja seal ei ole mingit f*****g rullnoka
                  tümakat

                  Comment


                    #10
                    vabandust väga aga sinu arust on audex kvaliteet või mis

                    Comment


                      #11
                      vabandust väga aga sinu arust on audex kvaliteet või mis
                      Tunduvalt kvaliteetsem kui sinu pakutud "USA SPL".
                      Kas sul on ehk pakkuda oma unelmast ka mingisugust lehekülge, kus mõne andmegi leiaks? Soovitavalt koos sageduskara ja miks mitte ka varem teostatud projekti näol(mitte aga Eesti projekt).
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        www.spldynamics.fi :angry:

                        Comment


                          #13
                          no sorry on soome oma aga disainitud usas

                          Comment


                            #14
                            mingi räme vaidlus käib siin. :S sellegi poolest SPL on mõeldud rohkem autosse kui audes ntx. aga toas nagu juba ammu teada ei tee eriti head häält auto subbakad
                            TeamRMS

                            Comment


                              #15
                              ausalt üeldes mina ei viici üldse vaielda ja kui ta tark on siis las otsib ja teeb ise

                              Comment

                              Working...
                              X