Teade

Collapse
No announcement yet.

Millised kõlarid valida

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millised kõlarid valida

    Maki nominalvõimsus ühe kanali kohta on 23w ja kokku neli kanalit. Makiks on Sony CDX-L350. Oleks vaja teada millised kõllid sobiksid ette ja taha. Autoks on Skoda Felicia ja ees on 13 cm suurused avad ja sügavust on ka piisavalt. Taha akna peale tahaks ka kunagi tulevikus mingid ovaalid panna.
    Esialgu on mõte need otse maki taha mängima panna, kuna raha võimu jaoks ei ole.

    Et siis ootaks soovitusi mis kõlarid ette ja taha mängima panna.

    #2
    Clarion suht hea

    Comment


      #3
      ootaks ka vanemate liikmete poolt soovitusi

      Comment


        #4
        ei ole küll vanem liige...kuid mina soovitaks ette panna korralikud komponentkõlarid ja tagumiste kõlairte raha eest hoopis mingi võimendi hankida...
        lõpptulemus tuleb sedaviisi PALJU parem...

        Comment


          #5
          Nagu Eix666 juba soovitas, nii ka tee - korralik 2ribane kompo ette ja neile võim ning alustuseks on sul aretamist piisavalt. Edasi juba hakkad vaatama, mis suunas oleks mõistlik liikuda.
          5" midbassid oleks lihtsaim lahendus, aga 6.5" midbassidega saaksid tulemuse tublima - see muidugi eeldab ka rohkem-vähemal määral tööd ustega.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            esialgu ei ole plaanis hakata autot ümber ehitama aga kompode peale mõtlesin ka. Milliseid soovitate, muidugi soodsaid ja häid:P
            Ja kas kannatab esialgu olla need otse maki taga?

            Comment


              #7
              mida arvate sellistest Starsoundi kõlaritest?
              http://www.omitron.ee/index.phtml?u=...d=14&itmid=210

              Comment


                #8
                pmst nende kompode 6,5" variandid ütleme nii, et täitsa mängivad. 7-8l kinnises kastis sai üsna meeldivad madalad sagedused kätte. tweeterid minu maitse ei ole, aga varsti kirjutan kõigest pikemalt

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Zen@Oct 27 2004, 11:42
                  pmst nende kompode 6,5" variandid ütleme nii, et täitsa mängivad. 7-8l kinnises kastis sai üsna meeldivad madalad sagedused kätte. tweeterid minu maitse ei ole, aga varsti kirjutan kõigest pikemalt
                  jään siis huviga ootama, mul küll tiba pisemad kõllid. Ja kui saad siis oleks kiire selle asjaga, tahaks reedeks asjad korda ajada, et tartusse sõites oleks midagi kuulata

                  Comment


                    #10
                    ma mõtlesin muidu varsti all seda millal install valmis saab
                    reedeks vist päris ei jõua, aga kui kodanik flood mingi eriti osav vend on ja tweeterid paari päevaga ära installib ja kastid lõplikult ukse külge monteerib, siis võid tema käest midagi kuulda.

                    Comment

                    Working...
                    X