Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 017 kloonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes 017 kloonid

    Olen nüüd kõlaritega nii kaugele jõudnud, et teha veel vaid viimistlus. Ehitamine läks väga hästi, kastid on tihedad ja heli hea! Siin mõned pildid ehitamisest:
    üks kast
    vana-kooli võim
    tükid
    elemendid, filtrid ja pahn
    seestpoolt
    freesimine, esipaneeli ääred lasin kah ümaraks


    Varsti lisan pilte ka valmis kõlaritest

    Siin rohkem pilte
    "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

    #2
    Siit tuleb midagi ilusat jälle. Jääme valmis kõlaritest pilte ootama

    Comment


      #3
      ja täitsa ilusad asjad on tulemas... aga kas sa oled kuuland juba kaste... et kas bassist puudust ei tule... mul endal audes75w104-4 ja algul ei jäänd bassist puudu nüüd küll tahaks midagi paremat...
      TeamRMS

      Comment


        #4
        Juba algus on kena, freesimine on õnnestunud.
        Soovin edu ja jaksu ehitamisel!

        Comment


          #5
          Originally posted by ripspeed@Oct 30 2004, 19:16
          ja täitsa ilusad asjad on tulemas... aga kas sa oled kuuland juba kaste... et kas bassist puudust ei tule... mul endal audes75w104-4 ja algul ei jäänd bassist puudu nüüd küll tahaks midagi paremat...
          Mina olen küll bassiga rahul, endal ka audes 75W104-8 woofer ja hea võrrelda. Isegi minuarus taob rohkem bassi kui see 75W104-8. Nad on küll 8 tollised, aga neid on 2 tükki. Kui ikka woofer ka tööle panna, no siis on ikka bassi küllaga, monitori taga enam istuda ei saa, sest pilt ainult hüppab
          See woofer lihtsalt annab seda mürinat juurde, aga need 017 annavad matsu paremini ja mõnusamalt.
          Mina olen vähemalt "praegu" oma süsteemiga rahul, eks näeb mis tulevikus saab, võibolla jääb mul siis ka bassi väheseks kui palju kuulanud ja sellega ära harjunud

          Comment


            #6
            ...bassi ei jää vähemaks, teie jääte kurdimaks! :lol:
            vb on kasu ntx sellest, et koguaeg punn põhjas ei peedista neid kõlareid, mõtle kui hea siis, saad vahest "juurde" ka keerata

            meelis, oled käe veriseks saanud ehitades?
            päris kena karp tuleb vist jah, kahju ainult, et inimesed nii palju seda vineeri kasutavad...

            Comment


              #7
              Originally posted by wiltz@Oct 31 2004, 16:48
              päris kena karp tuleb vist jah, kahju ainult, et inimesed nii palju seda vineeri kasutavad...
              Pole ka ime.. Piisava paksusega vineer on kõige parem kõlarite jaoks..
              Heli on sedasi parem..

              Comment


                #8
                küsimus: Mitme liitrine sul kast tuleb?
                praegu silmajärgi vaadates seal pildil neid tükke ütlex et umbes 80 liitrit?
                Kas sellest ikka jätkub su kõlarite jaoks?
                <span style=\'color:blue\'>Dümm paneb südame värisema</span>

                Comment


                  #9
                  <_< oioioi ... neid asju ei tehta umbes, audese endisel lehel on joonised üleval, kast on ise nagunii vaid bassikale sobiva ruumalaga. Kõrg ja kesk sagedused on elementi küljes olea kambriga eraldatud.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    kesk- ja kõrgsagedus ei tohiks olla eraldatud... lihtsalt vahel on tugevdav ruudukujuline plaat, millel on päris suur ringikujuline auk sees,

                    -Siim Sepman

                    Comment


                      #11
                      Ei mõelnd seda, mõte oli sellest, et kesk ja kõrg sagedus elemendid ei vaja eraldi kasti kuna elementide enda küljes on kamber mis piisab neile.
                      S A C
                      Siberian Audio Concept

                      Comment


                        #12
                        ja täitsa ilusad asjad on tulemas... aga kas sa oled kuuland juba kaste... et kas bassist puudust ei tule... mul endal audes75w104-4 ja algul ei jäänd bassist puudu nüüd küll tahaks midagi paremat...
                        Jah, olen kuulanud, bassist kohe kindlasti puudust ei tule, bass on täpne ja tugev. Soovitan.

                        meelis, oled käe veriseks saanud ehitades?
                        Kui mõtled sõna otseses mõttes siis ainult liivapaberiga tõmbasin katki natuke.


                        küsimus: Mitme liitrine sul kast tuleb?
                        praegu silmajärgi vaadates seal pildil neid tükke ütlex et umbes 80 liitrit?
                        Kas sellest ikka jätkub su kõlarite jaoks?
                        Joonised, mida kasutasin:Audes 017
                        &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

                        Comment


                          #13
                          Ei mõelnd seda, mõte oli sellest, et kesk ja kõrg sagedus elemendid ei vaja eraldi kasti kuna elementide enda küljes on kamber mis piisab neile.

                          Kamber on vaid kesksagedusel, aga kõrgsagedusele vaja kambrit teha.
                          &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

                          Comment


                            #14
                            Anna kindlasti teada tulemustest Suur Huvi

                            Comment


                              #15
                              Praegu olen nii kaugel, et kastid on pahteldatud ja lihvitud, teen neist homme selles seisukorras mõned pildid, siis värvin ära. Aga muidu kõik sujub päris hästi.
                              &quot;Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega.&quot; -Albert Einstein

                              Comment

                              Working...
                              X