Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 017 kloonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Siin on pildid siis(enne värvimist ja värskelt värvitud:

    pildid vol 2
    "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

    Comment


      #17
      Jaa, siit on tulemas jällegi midagi ilusat.
      Millist värvi kasutasid? Mitu kihti on plaanis sul värvi peale kanda?

      Comment


        #18
        Sellel Lehel on rohkem pilte, paistab et kasutaja on natuke aadressiga eksinud

        Muidu väga ilus töö, 5+
        Kas iluvõre ka ette tuleb?

        Comment


          #19
          Sellel Lehel on rohkem pilte, paistab et kasutaja on natuke aadressiga eksinud

          Muidu väga ilus töö, 5+
          Kas iluvõre ka ette tuleb?
          Muutsin ära, õige aadress ka SIIN
          Jah, iluvõre tuleb ka.

          Jaa, siit on tulemas jällegi midagi ilusat.
          Millist värvi kasutasid? Mitu kihti on plaanis sul värvi peale kanda?
          Kasutasin vivatopi (lasin toonida), tuli normaalselt toonimine välja. Kihtide koha pealt arvan, et 3, kihtide pealekandmise vahel ka lihvin siledamaks värvi.
          "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

          Comment


            #20
            Siit tuleb tõesti midagi kena jälle
            Tee kõlaritele alused ka alla. Alused annavad kõlarite välimusele palju juurde...vähemalt mulle meldivad alustega kõlarid rohkem.

            Comment


              #21
              Originally posted by Ufonaut21@Nov 6 2004, 17:08
              Siit tuleb tõesti midagi kena jälle
              Tee kõlaritele alused ka alla. Alused annavad kõlarite välimusele palju juurde...vähemalt mulle meldivad alustega kõlarid rohkem.
              Kas sa mõtled midagi sellist?
              Mulle ka meeldib, muidugi on veel plaanis ka mingisugused jalad orgunnida. Küsimus siis selles, et kas ise treida või mingitest kruvidest-poltidest teha.

              Ostma küll ei hakka, sest hind on meeletu-50-100 eek tükk vist Mille eest? 1 polt maksab nt ainult~1 EEk, selliste jalgade valmistamine pole ju suurem töö kui poldi valmistamine. Asi võib ainult selles olla, et nõudlus jalgadele väike, aga siiski, ma mingite väikste ülekullatud (mite päris kullaga) metallijunnide eest 800 eek küll välja ei käi. Keegi foorumis müüb kah 40.-/tk aga see ka suht kallis. Minu arvamus on selline.

              Aga mida jalgadeks soovitate muidu?
              "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

              Comment


                #22
                Vot just selliseid alusedi ma mõtlesingi. Jalad võid treida või siis lasta treida poest 800eeguga mõttetu osta nagu ütlesid

                Comment


                  #23
                  vihje alla oma Allkirja peale
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #24
                    2 meelis_l
                    Palju aega, raha kulus?

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by Novembre@Nov 19 2004, 12:11
                      2 meelis_l
                      Palju aega, raha kulus?
                      No minul läks ikka väga palju aega ja läheb veelgi. Raha läks ikka ka päris kõvasti, ikka üle 3000.
                      Varsti saan ka oma kõlaritest pildid üles panna

                      Comment


                        #26
                        No tööaega vast kuskil 50 tundi, raha üle 3500 natuke, mis on puhtalt materjaliraha, kõik tööd tegin ise.
                        "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

                        Comment


                          #27
                          Tegelikult, oma töötundi ei arvesta siis võid odavamalt saada. Aga mudu on hind ikka poega sarnane.
                          S A C
                          Siberian Audio Concept

                          Comment


                            #28
                            Peaks varsti valmis kõlaritest kah mõned pildid klõpsima ja siis üles upitama.
                            "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

                            Comment

                            Working...
                            X