Teade

Collapse
No announcement yet.

pallkõlar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pallkõlar

    kas keegi on kunagi teinud midagi sellist nagu pallkõlar??? kas se on üldse võimalik?

    #2
    Ei tea, kas keegi teinud on, aga võimalik on see kohe kindlasti. Et seda teha, pead mitukümmend kihti plaate kokku liimima ja pallikujuliseks töötlema (seda võid ka enne liimimist teha). Tülikas värk igatahes.


    joonis
    "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

    Comment


      #3
      endal on 2 tkki selliseid laes, leidsin mõned kehvad pildid ka nendest...
      KÕLLID

      need kunagi ammu, esivanemate poolt isetehtud...

      Comment


        #4
        Pallk6lar on ise tegelikult suht huvitav m6te.M6tlen ka ise selle tegemise peale aga seda saab teha mitut moodi.selle v6ib liimida tykkidest kokku aga teive minumeelest hea m6te on see treida.liimida toorik ja sis treida pingi peal valmis.Aga selle puhul tekib suuruse probleem sest suurus oleneb sellest kui suur toorik mahub treinpingi vahele.Suurus jääb muidugi tegija enda asjax.Ise soovitan teha selle k6lari ikka tykkidest kokku liimides sest siis tuleb ta ikka k6ige normaalsem.

        Comment


          #5
          Mul olid ka pallkõlarid kunagi, koos mingi vega stereoga (plaadimängija, raadio ja võimendi ühes korpuses)
          "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

          Comment


            #6
            kas sisu oli ka kerakujuline või ainult kest? ma nägin mingil adrel läbipaistvat arvatavasti pleksiklaasist asjandus. Oli mingi diivanilaua alus vms ...
            -

            Comment


              #7
              aga kas sellest tuleks välja hea heli???

              Comment


                #8
                Nendest vega omadest küll eriti head heli ei tulnud, need olid plekkseintega pallid.
                "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

                Comment


                  #9
                  Kera kujulist kasti peetakse üsna heaks, seisulainete vältimine kuna pole paraleelseid seinu.
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment

                  Working...
                  X