Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia AC35-021 bassika probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia AC35-021 bassika probleem

    tükk aega tagasi, küsisin selle juhtme kohta ,mis membraani külge läheb, noh mis sellistel bassikatel tahab nagu ära tulla. Keerasin siis lahti, vaatasin, on 2 juhet kollane ja must, ja need läksid edasi sinna membraanin, üks oli ilusti juba mingi originaal värgiga kinni, teine oli mingi leiutis, kummilulja vms, ja oli ka ilsuti kinni. Probleem selles, et kuulasin musa päis kõvasti nagu, ütleme poole peal, siis käis mingi praks, mõtsin ,et kõik on piixsus, siis vaatsin ,et resiiveri peal on phono, et äkki kogematta vajuatsin sinna. Siis panin uuesti cd peale ja tuli jälle musa, aga kui siis kõvasti keerasin, hakkas bassikas hullult plärisema. Siis panin asja kinni, ning kui uuesti tööle panin siis enam bassi ei tulnud, ainult kesk-ja kõrgkõll töötavad. Nüüd kui lahti keerasin ei leia mingit viga????

    #2
    a äkki võimul midagi tuksis?
    kas mõne teise kõlliga võimust bassi tuleb läbi?

    Comment


      #3
      võim on technics SA-EX100 2 kõlli mul ja mõlemad selle taga, teine kõll mängib ilusasti.
      Ei usu hästi et selles midagi viga, võim ju poole tugevam kui kõlarid. Aga kas nende 2 juhtme mis seal on, tasuks veel vaadata midagi elemendis, mis võiks katki olla.

      Comment


        #4
        ...nii pikk jutt ärritab inimesi

        Comment


          #5
          ..osta tevalost õiged MKP kondensaatorid ...ja heli läheb paremaks

          Comment


            #6
            mida krt sa ajad, lolliks läind või, mul bassi kõlar ei tööta, mida mul siin paremaks vaja teha on, mul on vaja see tööle saada, ja mida pikem jutt seda täpsem on vastus.

            Comment


              #7
              vaata bassi elemendi vuntsid üle

              Comment


                #8
                ee mida iganes, aga tööle hakkasid, liimisin veel korralikult selle juhtme seal kinni ja nüüd peaks küll töötama.

                Comment

                Working...
                X