Teade

Collapse
No announcement yet.

Inverter Audes 017-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Inverter Audes 017-le

    Audes 017 joonised

    Siin on inverteri pikkuse kohta öeldud et L=75 mm. Aga kust maalt seda võtta, kas kasti esikülje sisepinnast või välispinnast? Inverteriks kasutasin kanalisatsioonitoru läbimõõduga seest 70 mm ja väljast 75 mm. Inverteri otsa juurest freesisin kasti ära:
    joonis

    Küsimus siis selles, et kust see inverteri pikkus L võtta, kas minu joonisel L1 või L2?
    "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

    #2
    Välispinnalt.


    EDIT:
    Nägin, et Sinu joonisel on inverter nö. "Flared End"'iga. Audesel tundub olema "Flush End". Kui tahad, et kõlar mängib samamoodi nagu Audese oma, siis peaks sinu toru nati pikem olema (täsemalt kui palju ei oska öelda).

    Comment


      #3
      Kas flared end tähendab seda, et inverteri välimine ots on laienev(ümaralt)?
      "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

      Comment


        #4
        Praegu on mul toru pikkus sisepinnalt võetud st välispinnalt kokku 75mm + 21 mm=96mm.
        "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

        Comment


          #5
          Originally posted by meelis_l@Nov 7 2004, 07:03
          Praegu on mul toru pikkus sisepinnalt võetud st välispinnalt kokku 75mm + 21 mm=96mm.
          Kardan, et inverter on liiga pikk.
          Ma panin toru pikkuseks 70mm + 21/2 = 81mm koos flared endiga välis pinnalt

          Comment


            #6
            Eks ma trein nad siis metallipingi peal lühemaks natuke (jääb ilus äär)
            "Ma ei tea, milliste relvadega võideldakse III maailmasõjas, aga IV maailmasõjas võideldakse kivide ja kaigastega." -Albert Einstein

            Comment

            Working...
            X