Teade

Collapse
No announcement yet.

Tahks ehitada kõlareid nii buferi kui ka teisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tahks ehitada kõlareid nii buferi kui ka teisi

    NO... olek nagu soov ehitada mingi täiega kõva stereo süsteemi koju. Ei oska nagu kusagilt alustada. Mis materjal , mis valjukad jne. Kui keegi, kes on varem ise kõlareid ehitanud saaks aidata oleks vaga tanulik. Ette tanades.

    #2
    Oleks tore, kui hinnapiiri ka saaks. Muidu võib eriti ulmelisi komplekte kokku panna :P

    Comment


      #3
      Mnjahh...
      Mis asi on
      buferi
      ? Äkki ikka subwooferi?

      Nagu ikka, heaks tavaks saanud, alustame sellest, milline eelarve meil on? Kui suur ruum meil on, mida me kuulame; mis võimendi meil on; milleks me üldse vajame kõlareid(muusika/kino jne).
      Ja kõige tähtsam - kas on ehk tuua mingeid võrdlevaid, kõigile teada-tuntud kõlareid näiteks?
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        No buffer ma arvan olek normaalne 1500eek no ja teised ma ei tea inventoriga kõlarid naitek 1000eek.
        Kindlasti tahaks veel bufferisse neoon valguse sisse.(see ei kuulu 1500eek hulka)

        Comment


          #5
          No olen algaja ei tea kõikede asjade nimesid (vabandust). Aga no ikka muusika kuulamiseks ja kino ka. Ruum on suht suur tegelt no mingi 15 m3 tavalises majas.
          Vot aga võimu ei ole veel jõudnus ost. Milline olek hea või akki hoopis resiiver osta on kaparem. Hind olek kusagil no 1500-2000eek vahel taitsa talutav.

          Comment


            #6
            aga miks peab olema ressiiver? soovitaks pigem stereovõimu millel oleks subwoofer out, see tuleks parema hinna/kvaliteedi suhtega, eriti võimsuse ja heli koha pealt.

            1000 eeku kahe kõlari peale on küll väga raske välja tulla, pigem soovitan teha nn. ühendatud eelarve, et paned supaka raha ka juurde, ma arvan et ~2500.- eest saaks nii mõndagi juba kokku kompunnida, ja ei usu et väga supakapuudus tekib. või oled see nn. "tümakamees" kel on peaasi et oleks supakas nurgas mis aknaid väristaks? muidu kui ikkagi tingimata oleks vaja stereo+supakas, siis ainuke variant oleks vist bg20 lairibad + siis supakas. aga kastiehitusele jääb väheks, eriti stereopuhul. üldiselt minu arvamus on, et selle raha eest sa korralikku 2.1 süsteemi ei saa.

            Comment


              #7
              bg20 ?

              kui audiost teadmisi vähe ja tahaks nagu "mingit" helisüsteemi , siis s-90 (võib ju ka muidugi s-400) ja siis ise teha mingi audese sub või siis üleüldse transmission line kast

              Comment


                #8
                noh, pigem ikka estoniad või siis näiteks kit planide järgi Audes 017, radiotehnika areng on seiskunudm, sealt pole midagi head loota, isegi mitte uutelt kastidelt
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  Originally posted by Tantsuprof@Jan 28 2005, 22:10
                  No buffer ma arvan olek normaalne 1500eek no ja teised ma ei tea inventoriga kõlarid naitek 1000eek.
                  Kindlasti tahaks veel bufferisse neoon valguse sisse.(see ei kuulu 1500eek hulka)
                  Selle mingi supaka võid veel saada selle raha eest, aga kaht kõlarit nyyd kyll mitte. Kõlarite jaoks oleks vaja minimaalne eelarve 2,5k. Nagu ma aru saan, siis sa otsid taga mingit tymakat aj võisust nii, et riiulikaste sulle soovitada ei asu. Pead raha juurde muretsema!

                  Comment


                    #10
                    kui audiost teadmisi vähe
                    või siis üleüldse transmission line kast
                    Suur vasturääkivus - transmissionline-tüüpi kasti soovitan proovida ainult nendel, kes on hulgaliselt teisi asju enne teinud. Tegemist on küllalt keerulise variandiga - see, et sul hästi võis õnnestuda, oli suur õnn.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      No ... ok, aga kui ma oleksin nõus ehitama neid 2500eek eest tulevad selle raha eest normaalsed kõllid we. Põhimõtteliselt ma ju võin neid ka hiljem(suvel) ehitada, siis kui rohkem raha on. Aga milliseid te siis soovitaksite sel juhul???
                      Aga vot subwooferit tahaks kull praegu saada. Akki on teil mõni hea projekt välja pakkuda, sest ise ei oskagi midagi välja valida. Netis surfates olen neid hästi palju näinud.

                      Comment


                        #12
                        aga lase võim W@lduril teha, jääb rohkem raha kõllide jaoks

                        Comment


                          #13
                          Kes on W@ldur ??? Mis ta teeb võime we???

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by Tantsuprof@Jan 28 2005, 20:10
                            No buffer ma arvan olek normaalne 1500eek
                            No selle raha eest mul oleks sulle pakkuda audese "buffer" 10"

                            Comment


                              #15
                              EEE...ei saa nagu aru mis sa öelda tahad.

                              Comment

                              Working...
                              X