Teade

Collapse
No announcement yet.

Tahks ehitada kõlareid nii buferi kui ka teisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ta tahtis öelda, et see summa.. mille eelnevalt välja pakkusid 1500.- .. selle eest oleks tal sulle myya oma "Buffer"- ehk siis subwoofer. ja veel 10"(tolline)

    Comment


      #17
      EEE...no kas sellega siis asi lõppeski we. No tahaks ikkagi teada saada millist valjukat ma ostma pean ja mis materjali mul vaja laheb. Palun raakige midagi. Mul on tõesti nõu vaja. Palun!!!

      Comment


        #18
        Sa pead ostma king audia valjuka, sinna vineerist kasti ümber ehitama. Inverteri teed solgitorust, värvid seest valgeks ja paned sinna sinise valguse sisse.

        Kui sa kingi ei taha, valid mingi muu, mis hinna poolest on vastuvõetav. Kõigepealt mine poodi, osta valjukas (10 või 12" kärab küll). Kui valjukas olemas, siis ütled selle margi ja me aitame sul leida kasti mõõdud. Siis lähed ostad vineeri või MDF või saepuruplaati ja saed vajalikud tükid välja. Siis paned kasti liimi või kruvide või mõlemaga kinni. Siis on sul filtrit vaja, mis ei lase kõlarisse kõrgeid helisid sisse, mis rikuks maheda tümaka ära. Filtri ostad poest, või keegi müüb sulle enda vana filtri või joodab kokku. Kui sa erililne meistrimees ei ole, siis võid valmis kasti kellegi käest osta.
        Seejärel on sul supakas valmis. Kui tahad kohe viimistleda, siis on võimalik katta nahaga või riidega, võid ka värvida või lakkida. Kui välimus pole esmatähtis, võid viimistluse hiljemaks jätta ja raha säästa edaspidiseks.
        Nüüd, kui supakas valmis, on vaja midagi, mis seda võimendab. Kui raha on järel ja plaan ka esikõlarid juurde ehitada, võid osta ressiiveri. Sinna ühendad taha oma vastvalminud suppari ja kuskilt odavalt hangitud vene kõllid kõrgete jaoks(näit. S-30. Hiljem ehitad ise esikõlarid ja siis jätad S-30 sürraundi jaoks. Sellest hiljem). Ressiiverisse lased musa kas telekast või arvuti helikaardist. Kõik vajalikud kaablid saad Tevalost.

        Ühesõnaga, poodi supakaelemendi järgi ja siis räägime edasi.

        Järgneb...........

        Comment


          #19
          Suured suured tanud teile. Lahen ja otsin siis mone KINGAUDIO valjuka.

          Comment


            #20
            Originally posted by Tantsuprof@Feb 2 2005, 23:45
            Suured suured tanud teile. Lahen ja otsin siis mone KINGAUDIO valjuka.
            Soovitaks midagi muud ikka valida kui vähegi raha rohkem !

            Comment


              #21
              Kas KINGAUDIO ei ole hea valjukas??? EEE...aga milline on siis hea. Hind oleks normaalne kusagil 700eek. Palun andke teada.

              Comment


                #22
                Aga äkki siiski alustaks just kõlaritest? Miks see subbakas on must_have-tüüpi teema alati?
                Mis sul see üldine eelarve üldse siis on ikkagi - ma mõtlen kogu summa?
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #23
                  Noh tahendab ei pea olema aga ma arvan et sellest peaks alustama just sellest. Aga kui sa arvad et algul paks ehitama just esikõllid siis anna teada. No praegu on mul taskus 1600eek. Aga ma mõtlesin et algul selleraha eest ehitan endale subwooferi(selle raha eest) ja siis hiljem suvel, kui on rohkem raha, ehitan teised kõllid. Aga kui sa tõesti arvad et algul oleks vaja kõlarid ehitada siis anna teada milliseid ma ostma pean, milline kast peab olema jne. Raha on mul praegu ainult 1600eek. Vot.

                  Comment


                    #24
                    Originally posted by Tantsuprof@Feb 3 2005, 10:00
                    Aga kui sa tõesti arvad et algul oleks vaja kõlarid ehitada siis anna teada milliseid ma ostma pean, milline kast peab olema jne.
                    Niimoodi käibki või? :lol: Ise tahtsid ju supakat?

                    Comment


                      #25
                      Kui veel suppaka plaan on siis julgeks soovitada star soundi suppakaid, endal Star sound SSW-3000 ja väga rahul asjaga. Hinna ja kvaliteedi suhr on 5+, 12 tolline(see mis mul on) maksab umbes 600 krooni. Kui ostad selle kuskilt tehnikapoest, viva vms siis seal on muidugi kallimad, nii umbes 700 krooni. www.omitron.ee on see pood kust neid odavamalt saab, ainuke jama sellega, et see pood asub pärnus.

                      Comment


                        #26
                        Kui kallis see Star sound SSW-3000 valjukas on. Tegelt ise olen ka Pärnust, aga ei tea kus selline pood siin on. Kui oskad siis palun juhata.

                        Comment


                          #27
                          OK OK OK!!! Tean tean, kus see pood asub.

                          Comment


                            #28
                            Ei jah arvan et kõige peaklt ehitan ma ikkagi subwooferi ja siis hiljem vaatame mis teistest saab. Subwoofer annab ikka paremat tümpsu kui midagi muud.

                            Comment


                              #29
                              aga subwoofriga sa ju ei saa muusikat kuulata, sealt tuleb ainult jõmm-jõmm, kui tahad muusikat või filme kuulata, siis tee endale kõigepealt esikõlarid, ja SEEJÄREL subwoofer, et paranda helikuulamis elamust. (kui ehitad supaka siis elamust sisuliselt ei ole - on ainult bassijörin ja muud midagi), kuigi on ka selliseid kes seda naudivad, ma olen kindel :lol:

                              Comment


                                #30
                                Kui veel suppaka plaan on siis julgeks soovitada star soundi suppakaid, endal Star sound SSW-3000 ja väga rahul asjaga. Hinna ja kvaliteedi suhr on 5+, 12 tolline(see mis mul on) maksab umbes 600 krooni. Kui ostad selle kuskilt tehnikapoest, viva vms siis seal on muidugi kallimad, nii umbes 700 krooni. www.omitron.ee on see pood kust neid odavamalt saab, ainuke jama sellega, et see pood asub pärnus.
                                Ei jah arvan et kõige peaklt ehitan ma ikkagi subwooferi ja siis hiljem vaatame mis teistest saab. Subwoofer annab ikka paremat tümpsu kui midagi muud.
                                Hea jutt, starsound küll eriti miskine toa aparaat pole, selle rahaeest mis läheb mingi 12" alla saab juba mõne 8" audese, mis tõesti kiitmist väärt või siis visatoni.
                                Subwoofer on tõesti viimane asi millele mõelda, sa ju paned sinna filtri kah, ta ei paku sulle mingit elamust ja kui ta sul 20kHz-ni mängib nii, et saaksid sellega normaalselt filme vaadata, siis pole sugugi tegu woofriga.
                                S A C
                                Siberian Audio Concept

                                Comment

                                Working...
                                X