Teade

Collapse
No announcement yet.

Tahks ehitada kõlareid nii buferi kui ka teisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Kardetavasti või siis isegi suht kindlasti jääb tümpsumehele 8" audesest väheks.Kvaliteedist ta vist nagunii aru eriti ei saa nii et vahet pole mis valjuka ta subakaks valib peaasi et piisavalt kõvasti lärmaks..
    F&F

    Comment


      #32
      12" king audio on 385.- umbes

      Comment


        #33
        Aga kas sul üldse mingeid esikõlareid on hetkel? Kui ei siis pole ju suppakaga midagi teha. Alustuseks tuleks ikka teha/osta mingid esikõlarid ja siis edasi mõtlema hakata. Näiteks mina kasutan mingeid 600 krooniseid arvutikõlareid ja hetkel rahul, pole rohkemat küll vaja, sest väga kõvasti ei kuula ja praegu teevad nad oma tööd piisavalt hästi. Eks ma vaikselt hakkan paremaid kõlareid otsima aga pragu pole selleks viitsimist ja tahtmist.

        Comment


          #34
          Mul on mingid sitad Creative arvuti kõllid milledest mul praegu heli tuleb aga asi seles et nad kullaltki sittad. Et noh ma ei tea kui palju laheks naiteks kahe esikõlli ehitamiseks. Üldiselt tahaks ehitada ikkagi mingid normaalsed asjad ja ei taha lihtsalt aega ja raha kulutada.

          Comment


            #35
            Originally posted by Tantsuprof@Feb 3 2005, 23:22
            Mul on mingid sitad Creative arvuti kõllid milledest mul praegu heli tuleb aga asi seles et nad kullaltki sittad. Et noh ma ei tea kui palju laheks naiteks kahe esikõlli ehitamiseks. Üldiselt tahaks ehitada ikkagi mingid normaalsed asjad ja ei taha lihtsalt aega ja raha kulutada.
            Mis on sinule normaalsed asjad? Tornid, riiulid? Äkki intz-l on mingine projekt mida ta müüb, saaksid väga normaalsed asjad ja kindlasti parima hinnaga + veel kindel tulemus.
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #36
              Ei ole nagu huvitatud teiste ehitatud kõllidest. Tahan ise seda teha. Ma arvan et ma muretsen endale KINGAUDIO valjuka millest teen endale subwooferi, sest nagu öeldud ma niikuinii ei sa midagi helikvaliteedist aru vaid tähtis on ainult tumm tumm.

              Comment


                #37
                EEE...kasti ehitamiseks peaks võtma mõne paksema vineeri või mis.???

                Comment


                  #38
                  Originally posted by Tantsuprof@Feb 3 2005, 23:38
                  EEE...kasti ehitamiseks peaks võtma mõne paksema vineeri või mis.???
                  Meil siin foorumis siuke jube tore asi yleval paremas nurgas, paremalt kolmanda lingi all nagu otsing ! Yldiselt on neist kastidest ja materjalidest jahutud nii, et kõrvust kumiseb vastu. Kui tahad supakat teha, siis võta mingi 21 mm vineer näiteks, aga kuna nagunii kasutad kingaudiot, siis kärab saepuruplaat või vana köögikapp ka ! Ning tuleb jupp maad odavam. Kas sul yldse võimendi on muretsetud ? Supaka ehitamine suht mõttetu alguses, kuna sellega pole lihtsalt midagi teha, mõeldud heli toetamiseks bassiga.


                  Mina soovitaks sul praegu ehitada valmis esikõlari paar! Saan aru, et raha pole, kuid 1,6k eest saad kastid valmis. Selleks ajaks, kui sul kastid valmis saavad:saetud, joonestatud, lihvitud ja kirutud, siis raha ka elementidele olemas.
                  Arvan, et see oelks kõige targem tegutsemis viis!

                  SAmas supakat ei soovita yldse ise teha sul, sest vaata myygi foorumites ringi alahinnatud supakaid on lademes. Endal tuleb kallim ehitamine !

                  Kui tahad, aga ikkagist supparit meisterdada, siis võta sawpuru plaat ~20 mm, talad sisse ja voila, vabalt võib plaat ka mõnest vanast mööblidetailist pärineda.

                  Yldiselt loe natuke varasemaid teemasi ja saad roppu kanti targemaks !!!!!

                  Minu tagasihoidlik soovitus.

                  Comment

                  Working...
                  X