Teade

Collapse
No announcement yet.

mis on vahet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mis on vahet

    olamas siis- King Audio 10" element hakkan ehitma kasti mis on helil vahet kui ehitan 30l kasti või 60l kasti mõõdud ültlesin suvaliselt

    #2
    Vahe on häälestuses ja mida suurem on kast seda rohkem liigub membraan.
    Aga proovi mõlemat varjantti ja saadki teada mis vahe onn ja mis on just sinule parim.

    Comment


      #3
      mul neid kõlareid on mitu tükki kui ma ehitan kaks sama kõlariga erineva suurusega ja panen ühe võimu taha kas siis hakkab heli halvemini mängima

      Comment


        #4
        Ideaal juhul +3db ja kui on samasugused kastid aga kui on erinevad (suurused) siis võivad naad hoopis üksteist segama hakata ja sealt tuleb pudru ja kapsad segamini

        Comment


          #5
          Täpsusta palun mis sinul erineva suurusega on kas kastid või elemendid. :unsure:

          Comment


            #6
            erineva suurusega on kastid

            Comment


              #7
              Ma arvan et siis mängivad need erinevad kastid ka erinevalt ja see ei ole hea.

              Comment


                #8
                Võtad ja arvutad välja vajaliku mahtuvusega kasti vastavalt elemendile ja tuleb ka kõige parem heli !

                Comment


                  #9
                  no proovi järgi siis saad teada ehita üks 30ltr kast..ja mine mõne tüübijuurde kellel sama element õiges mõõdus kastis..ja kuula erinevusi kõrvuti B-)
                  mida sa lohh vahid

                  Comment

                  Working...
                  X