Teade

Collapse
No announcement yet.

SANSUI S-65

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SANSUI S-65

    Kunagi sai ostetud (Müüdi koos Amfiton oo1 võimuga, aga kunagi letti ei jõudnud). 4 elementi. 2-d (?) kõrged. Kuidas saaks kõrgete ees olevad heli suunavad ribid ära? Kruvid ees nagu petukaup. Ei liigu need ribid kohe kuidagi!
    www.automobilia.ee

    #2
    Milleks sul neid läätsi eest ära vaja on? Need ikka põhjusega sinna kinnitatud.
    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

    Comment


      #3
      Kastid põrandal ja need ribid nagu suunavad heli alla
      www.automobilia.ee

      Comment


        #4
        Akustilised läätsed on nagu mõeldud kõrgemate sageduste hajutamiseks. Nad on ehk siis valepidi külge ühendatud, kui heli põrandale suunavad, tavaliselt peaks nad ikkagi heli horisontaalsuunas laiali puistama.
        Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

        Comment


          #5
          Olen küll neid ainult pildil näinud.
          Kuidas saaks kõrgete ees olevad heli suunavad ribid ära? Kruvid ees nagu petukaup. Ei liigu need ribid kohe kuidagi!
          Need tweetrid on mõeldud kasutamiseks justnimelt koos nende läätsedega ja ma ei imestaks, kui läätsed oleks lahutamatu osa nende konstruktsioonist.

          Kastid põrandal ja need ribid nagu suunavad heli alla
          See ainult tundub nii, kuna ribid on sellise kujuga. Tegelikult hajutavad / jaotavad nad kõrgeid sagedusi, mitte ei suuna.

          Comment


            #6
            Sa siis ringi ei saa neid tweetereid keerata?
            S A C
            Siberian Audio Concept

            Comment


              #7
              Olen Tony_T`ga täiesti nõus - ära kisu neid ribisi sealt eest! Inseneird nägid suurt vaeva, et asi õnnestuks, suvaliselt eestkiskumine võib esile kutsuda hoopis ootamatu tulemuse.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment

              Working...
              X