Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõll teeb kahtlast häält

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõll teeb kahtlast häält

    Et mu Amfiton 35AC-018 bassielement teeb imelikku häält.
    salvestasin demo videona siia: http://www.zone.ee/neonstuff/k6ll/

    Pakuti, et mingid osakesed on seal kuskil, mis hõõrduvad, või mähis lahti läinud vms.. kas on seda võimalik parandada?

    #2
    Kui asi juhtus peale suure koormuse andmist, siis mähis koos pooliga paisunud ja head nahka sellest ei saa vist, kui aga seistes läinud, siis lihtsalt "ära vajunud"- leota tsentreerimisseib lahti ja liimi uuesti õige koha peale kinni.
    ehh... andrjusa

    Comment


      #3
      karta on et mähisega jama muidu mängib ka ?
      mida sa lohh vahid

      Comment


        #4
        Sul on juba mähis natuke sassis.Ta käib vastu magnetit.See kõlar enam kaua ei käi.Ükskord lööb pooli täiesti sassi. Mul endal oli sama jama ainult teise kõlariga.
        * * *

        Comment


          #5
          s-90 bassikal on neli polti magneti taga
          keerad need lahti ja paned paika et ta enam vastu ei käiks :lol:

          või viska minema see asi

          Comment


            #6
            proovisin jah seda magnetit sättida.. eriti kauaks ei saanud korda .. Äkki on kellelgi pakkuda "30GD-2" (4 om) korras kõlarit? Siis saaksin ära vahetada.. muidu kõll on mega hea, öeldakse et s90-st parem. Ei tea kas on tõsi või mitte, aga bassielement on s90-l sama "30GD-2". igatahes oleksin vast nõus ühte ära ostma

            Jama, et mu teema muutub järsku veidi ärifoorumisse sobivaks.

            Comment


              #7
              ühesugused..ja seda "naised saunas rääkisid" teemat ple mõtet uskuda
              kus asud muidu?
              mida sa lohh vahid

              Comment


                #8
                Tartus asun. Kui vaja, võite küsida ka maili teel siit: http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?act=...ODE=00&MID=3937

                Seda bassielemendi samasuse kohta olen lugenud, mitte naised ei rääkinud saunas :P Mitmes kohas olen näinud mõlema kõlli markeeringut ja ka piltide peal on ta jumala sama nii s90 kui amfitonil..

                Comment


                  #9
                  mis räägid siis et s90 bassist parem see kui ühesugused :lol:

                  tegelikult jah..otsi mõni vend tartust ja las üritab korda teha asja
                  mida sa lohh vahid

                  Comment


                    #10
                    ei mitte bass ei ole erinev vaid üldine kõla. Ehk väiksemad elemendid ja kõllisisene tehnika on erinevad. ei tea täpselt.. ütlen seda, mida review'dest lugesin

                    Comment

                    Working...
                    X