Teade

Collapse
No announcement yet.

S-30 automaki järgi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-30 automaki järgi

    panna siis 1 s-30 toas maki järgi, kas mängib ikka maki taga ära?

    #2
    toas mängib siis ikka nii kaua kui ma midagi sealt kunagi läbi lasen jah?

    Comment


      #3
      mul naabrimees tegeleb elektroonikuna... tal on kodus S30B mingise 4x35W automaki taga! veab ära ja jääb ülegi!

      Comment


        #4
        aga mismoodi ühendada see tuleb, kellelgi mingit pilti on näidata?

        Comment


          #5
          makil on väljundi juhtmed.Kõlaril on ka juhtmed järel.Asja võlu sõltub selles, et tuleb juhtmed omavahel ühendada.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            mul oli automaki taga kunagi radiotehnika s90 kõlarist tehtud supakas(võtsin kõrged ja keskmised tagant ära ) radiotehnikal endal filter sees ja toimis päris hästi ..makk oli 4*50w ja käras küll.

            Comment


              #7
              Mina olen kuulnud oma s30neid 4x 45 vdo automkai taga, ja see ausalt ei võimendanud neid ära, enne kui ülekoormuse tuled põlema läksid, olid ikka jõhkrad moonutused sees , ei andnud võrrelda korraliku toavõimuga...
              Darkest beatz...

              Comment


                #8
                igaüks mõistab ise mida tähendab kõlari ära võimendamine!


                Olen ise ka proovind automaki taga bassikõlarit ja 2 x S-30 (autos) ning selgus, et nagu ei võimendanud midagi erilist ära !

                Comment


                  #9
                  Kas keegi seletaks lähemalt "kõlari ära võimendamise" teemal :blink:
                  The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                  Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                  Projektide pildid
                  Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                  http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                  Comment


                    #10
                    see on jah huvitav asi :P Paljudel selline arvamus, et kui panna võimsam kõlar, tähendab seda, et tuleb ka võimsam võimendi panna.Tegelt ei ole see ju üldse nii.Mida võimsam(ma mõtlen võimsama all ikka tõesti võimsamat ja suuremat, mitte aint numbrites väljenduvat võimsust) kõlar, seda rohkem tuleb häält välja sama võimsuse juures.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Cheopps@May 5 2005, 13:24
                      Kas keegi seletaks lähemalt "kõlari ära võimendamise" teemal :blink:
                      seda sama mõtlen minagi

                      Comment


                        #12
                        Mina mõtlen selle all seda, et sa ei saa kõlarit hmm, kuidas nüüd öelda Lõpuni mängida.
                        See hääl, mis sealt tuleb selle automaki võimsuse piiril, kuigi kõlari poolest annaks veel keerata, ei ole hea. Võrrelge kasvõi s30 tavalise y101 ja automaki taga, vahe on ja mitte väike.
                        Darkest beatz...

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by tuumik@May 5 2005, 11:28
                          see on jah huvitav asi :P Paljudel selline arvamus, et kui panna võimsam kõlar, tähendab seda, et tuleb ka võimsam võimendi panna.Tegelt ei ole see ju üldse nii.Mida võimsam(ma mõtlen võimsama all ikka tõesti võimsamat ja suuremat, mitte aint numbrites väljenduvat võimsust) kõlar, seda rohkem tuleb häält välja sama võimsuse juures.
                          Kas teil oleks võimalik selgitada, nagu mis loogika järgi see nii on?
                          Ma olen veel noor ja loll, ning sooviksin teada
                          Et kui on näiteks 100w võimendi ja 1000 w kõlar, siis see mängib võimendi täisvõimsusel kõvemini kui näiteks 300 w kõlar.
                          Darkest beatz...

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by MosseVend@May 5 2005, 16:46
                            Mina mõtlen selle all seda, et sa ei saa kõlarit hmm, kuidas nüüd öelda Lõpuni mängida.
                            See hääl, mis sealt tuleb selle automaki võimsuse piiril, kuigi kõlari poolest annaks veel keerata, ei ole hea. Võrrelge kasvõi s30 tavalise y101 ja automaki taga, vahe on ja mitte väike.
                            olen sinuga täiesti ühel nõul

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by MosseVend+May 5 2005, 16:52--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MosseVend @ May 5 2005, 16:52)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-tuumik@May 5 2005, 11:28
                              see on jah huvitav asi :P Paljudel selline arvamus, et kui panna võimsam kõlar, tähendab seda, et tuleb ka võimsam võimendi panna.Tegelt ei ole see ju üldse nii.Mida võimsam(ma mõtlen võimsama all ikka tõesti võimsamat ja suuremat, mitte aint numbrites väljenduvat võimsust) kõlar, seda rohkem tuleb häält välja sama võimsuse juures.
                              Kas teil oleks võimalik selgitada, nagu mis loogika järgi see nii on?
                              Ma olen veel noor ja loll, ning sooviksin teada
                              Et kui on näiteks 100w võimendi ja 1000 w kõlar, siis see mängib võimendi täisvõimsusel kõvemini kui näiteks 300 w kõlar. [/b][/quote]
                              Võimsused ei ole määravad.Peamiselt määrab kõlari poolt taasesitatava heli valjuse kõlari tundlikkus.Seega nt. 10W võimendi mängib 100W(tundlikkus nt. 82dB) kõlariga vaiksemalt kui nt. 1000W(tundlikkus nt. 92dB) kõlariga.
                              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                              Projektide pildid
                              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                              Comment

                              Working...
                              X