Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis radiotehnika kõlariga tegemist?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis radiotehnika kõlariga tegemist?

    mul olid kodus kunagi radiotehnika kõlarid, peal oleks olnud nagu kirjutatud S-50 aga täpselt ei mäleta...neil olid metallvõred ümmargused ja metallvõrede peal oli kergesti purunev mingi kumm või midagi taolist, täpselt ei oska öelda...ma ei tea kas keegi aru sai aga äkki oskab keegi aidata...kui saaks ja kellelgi on sis võiks pilte kah panna...

    #2
    Abiks oleks üksikasjalikum info. Mitu riba, läbimõõdud jne jne..

    Comment


      #3
      oli vist 3riba, kõlari kõrgus kuskil ~50cm, laius~35-40cm, mängis ühe 50w raadio taga ja rohekm ei oska öelda kuna neid kõlareid pole ammu enam mul, ja suht võimsad olid ka

      Comment


        #4
        Originally posted by alf pont@May 4 2005, 21:12
        ...neil olid metallvõred ümmargused ja metallvõrede peal oli kergesti purunev mingi kumm või midagi taolist, ...
        mõtlesid äkki selliseid:
        http://www.zone.ee/ssepman/up/estonia%2025ac-311.jpg

        ainult et need on estonia 009 aktiivkastid.

        Comment


          #5
          Originally posted by a1+May 4 2005, 22:10--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (a1 @ May 4 2005, 22:10)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-alf pont@May 4 2005, 21:12
          ...neil olid metallvõred ümmargused ja metallvõrede peal oli kergesti purunev mingi kumm või midagi taolist, ...
          mõtlesid äkki selliseid:
          http://www.zone.ee/ssepman/up/estonia%2025ac-311.jpg

          ainult et need on estonia 009 aktiivkastid. [/b][/quote]
          ei olnud sellised, need võisid ka kahe ribalised olla, ei mäleta hästi :s

          Comment


            #6
            no kui peale oli kirjutatud "radiotehnika s-50" juu nad siis ka need olid? mida veel nendest teada tahad?

            võimsustaluvuseks neil 50w, takistus võib olla 4 oomi või 8 oomi nagu need viimased olid. see sõltub siis mudelist.

            Comment


              #7
              kas siis S-50 on ka mitut, ma olen näind siin teistsuguseid kui mul need olid ja äkki saab anda keegi radiotehnika kodulehe

              Comment


                #8
                http://www.radi0tehnika.narod.ru/

                Comment


                  #9
                  Radiotehnika koduleht on www.rrr.lv aga vaevalt sul sellest abi on, kuna seal ainult uuemad mudelid.

                  Comment


                    #10
                    Radiotehnika S-50B. Nood on 8 oomised. Bassikas on mingi vene 8 oomine 8 tolline 35gdn-1, keskriba krapp 16 oomine s90b oma ja kõrged s30 ne 16 oomine 3gd-2.
                    Kui kõrgetele 3dB Lpad vahele panna siis on saund isegi päris OK. Kuna tegu on 50W@8oomi siis nii lihtsalt neid kõlareid läbi ei lase.
                    Maailm oleks puhas ja süüta
                    kui poleks õllejogurtit
                    - Õ.Õ.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by alf pont@May 4 2005, 21:12
                      mul olid kodus kunagi radiotehnika kõlarid, peal oleks olnud nagu kirjutatud S-50 aga täpselt ei mäleta...neil olid metallvõred ümmargused ja metallvõrede peal oli kergesti purunev mingi kumm või midagi taolist, täpselt ei oska öelda...ma ei tea kas keegi aru sai aga äkki oskab keegi aidata...kui saaks ja kellelgi on sis võiks pilte kah panna...
                      ei olnud sellised, need võisid ka kahe ribalised olla, ei mäleta hästi :s
                      Kõige lihtsam on minna ja nende kõlarite pealt vaadata, millega tegu. Nii ei saa sind keegi paraku aidata, kui isegi kahtled selles,et mitme ribalised olid.

                      Comment


                        #12
                        läheks vaataks muidugi kui mul need kõlarid kodus oleks aga neid pole mul juba mitu aastat ja nüüd tahaks endale selliseid uuesti muretseda

                        Comment

                        Working...
                        X