Teade

Collapse
No announcement yet.

Kaheribalised põrandakõlarid valmis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Elemendid maksavad kokku umbes 2000 krooni, tootja lehekülg: LINK

    Comment


      #17
      Suured postikulud olid, mis sellele 2000 lisanudusid?

      Comment


        #18
        Postikulud on juba selle hinna sees, muidugi ma ei tellinud kõlareid ise vaid sain nad nii-öelda teisi kanaleid pidi..

        Comment


          #19
          Kas neid kõlareid kuulate ei ole kuidagi võimalik?

          Mul nimelt analoogne projekt käsil ( samu kodanik Hipi kaasabil ). Kastid teen 19mm MDF´ist ja peale väärispuit spoon ( karjala kask meeles mõlkumas).

          Muidugi mul tööpäevad suht kiired ja hobi jaoks ei jätku aega, mul kastide valmistamine venib ja venib...
          Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
          Denon PMA700V/ st.võim
          Pioneer PD-S705/CD keerutaja
          Käsitööna valmistada lastud monovõim
          Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

          Comment


            #20
            Kõllid on originaalse väljanägemisega.
            Huvitav kuidas naabritele bass meeldib!
            Logitech on parem kui Creative!

            Comment


              #21
              Originally posted by Barbarian@May 25 2005, 10:34
              Kõllid on originaalse väljanägemisega.
              Huvitav kuidas naabritele bass meeldib!
              Ei kuula muusikat nii kõvasti, et oleks naabritega tegemist

              Comment


                #22
                V2ga viis t66! J2tka(ke) samas vaimus!
                Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
                Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

                Comment


                  #23
                  mul ka plaanis varsti kõlarid ehitada.samuti ca 2cm vee jm kindlast vineerist.aga kas nurkade lõikamine 45 kraadi alla ei anna paremat tulemust?või kui teostatav see yldse on??
                  mul on see vineer juba kaetud kylgedest ja ma ei tahaks seda yle spoonida tykk tööd ju jällegi.45 kraadi alla lõikamine päästaks nendest äärtest, mis sul spooni alla jäid...

                  Comment


                    #24
                    45" on ilge juramine ikka küll, kui sul poel suurt saepinki, kus saad ketast kallutada siis pole mõtet hakata jamama, ise nägin jubedalt vaeva, tulemus oli muidugi välimuse suhtes hea kuid siiski, ei tasunud lõppkokkuvõttes ära.
                    S A C
                    Siberian Audio Concept

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by Allar88@Jun 27 2005, 22:54
                      45" on ilge juramine ikka küll, kui sul poel suurt saepinki, kus saad ketast kallutada siis pole mõtet hakata jamama, ise nägin jubedalt vaeva, tulemus oli muidugi välimuse suhtes hea kuid siiski, ei tasunud lõppkokkuvõttes ära.
                      Harjutamine teeb meistriks. Saab ka tikksaega.

                      Comment


                        #26
                        Minu arvates ainuke mõistlik viis 45 kraadi serva saada on sõrmfreesiga. Tikksaega ? elu sees ei saa korralikku.

                        Comment


                          #27
                          Aga on olemas ka tavaline käes hoitav ketassaag. Kui panne tale sisse väikse hambaga ketas, peaks kvaliteet üsna hea jääma. Muidugi tuleb pärast natuke liivapappriga viimistelda..
                          Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                          Comment


                            #28
                            Originally posted by hipi+May 6 2005, 19:32--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (hipi @ May 6 2005, 19:32)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Zen@May 6 2005, 21:17

                            aga kohustuslik küsimus loomulikult, et miks sina audest ei kasutanud, sest audes on ju hea ja tuppa parim.
                            ole selliste lausetega ettevaatlikum, mõni võib-olla arvabki, et mõtlesid seda tõsiselt [/b][/quote]
                            ja mis oleks tuppa parem kui audes sama hinna juures? oleks vaja ka kõllid ehitada

                            Comment

                            Working...
                            X