Teade

Collapse
No announcement yet.

S90 filter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S90 filter

    Kuna on siis üks kõlar millel see reguleerimise osa ei toimi korralikult siis mõtlesin et võtaks selle üldse vahelt ära. Niipalju kui ma juhtmetest aru sain siis see lülitab lihtsalt seal filtrisüsteemis olevate erinevate kondekate vahel? Et kui juhe otse õige kondeka juurde ühendada siis töötab filter alati 0 asendis ja midagi õhku ei lenda?

    EDIT: lammutasin selle reguleerimisasja sealt küljest ära...tundub et see asi päris nii lihtsalt vist ikka ei toimi?

    #2
    To cavefish

    Need kondekad on tglt takistid -- L-padid.

    Minu küsimus sulle oleks et kuidas sa üldse need pöörd lülitid kätte said?

    Ma ühendasin muidu ise ka need pöördlülitid välja, keskribast juhtmed otse filtrisse.
    Kõrgetele on neid takke vaja, muidu kriiskab liiga kõvasti. Siis ma jootsin takistid lihtsalt kõrgribakrapi klemmide külge.(Ostsin lihtsalt uued takistid) Juhe läheb jällegi otse filtrisse.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    Comment


      #3
      selle lüliti kättesaamiseks tuli kõigepealt see kandiline raam ümbert kätte saada (keegi oli selle kallal juba käinud niet tuli suht lihtsalt ära), selle all on 4 kruvi ja siis ülemisest kõrgsagedus elemendi august õnnestutus mul see monstrum otsapidi välja tirida

      Comment


        #4
        Et neid juhtmeid ühendada nii nagu ma seletasin on sul vaja filtri skeemi
        Muidu ei saa üldse sotti.
        Need originaal juhtmed on nii imelikult veetud(ja yldse peenikesed).
        Ma sujuvalt yhendasin selle juhtmete yhendamise nende välja vahetamisega, panin asemele jämedad kõlarijuhtmed.
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment

        Working...
        X