Teade

Collapse
No announcement yet.

Revelator Transmission Line

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Revelator Transmission Line

    Õnnestus hankida mõned Scan-Speaki elemendid ja sai neile AJUTISED kastid tehtud, et lihtsalt teada saada mis häält teevad mitte just kõige odavamad elemendid. Hiljem need elemendid rändavad autosse
    Krossid meisterdasin ise, kahjuks nendest pole praegu pilte. Nad on Series tüüpi
    mitte tavalised Parallel tüüpi
    Lõppviimistlust neile niipea ei tule kuna tegemist on ajutiste kastidega kordan veelkord

    Tweeter Scan-Speak R2904/70005
    Bass Scan-Speak 15W/4531G00

    Enne tööde alustamist ja paneelide lõikamist sai AutoCad`is korralikud joonised tehtud


    Kasti kokkupanemisel kasutasin tavalisi puidutüübleid ja PVA liimi



    Pressideks kasutasin 25 kg kõnniteekive ja pitskruve



    Kastid tegin nimelt lahtikäidavad, et mängida dampinguga, sest TL kõlarid on selles suhtes eriti tundlikud, siin näed küljepaneeli mida saab eemaldada kui vaja
    Küljepaneel kinnitub 23-e, 6mm poldiga

    Veel pilte
    1.liimimine
    2.Esimest korda kui kasti kokku panin täitsin selle vatiiniga, aga ikkagi oli kuulda minisugust PUU häält, seega katsin kõik kasti siseküljed 2 mm pigimatiga ja hääl muutus hoobilt
    3.Pigimati peal on 5-6 mm pressitud tihe vatiin
    4.
    5.Seejärel kleepisin peale mahulise vatiini u.35mm paks - Damping valmis
    6.Juhtmestik 2.5mm2
    7.Kasti seinad on 22mm MDF, esipaneelil on omakorda peal 6mm MDF mis tekitab valjukatele nende süvise ja annab seina paksuseks 28mm
    8.Ohtralt PVAd, kuid mitte liiast
    9.Tweetri ümbruse tegin ümaraks, et vältida igasugu halbu peegeldusi

    #2
    ei ole sisutu. üsna tihti tehakse teemasi, kus tutvustataksem mille uue ja huvitavaga hakkama on saadud.


    ainult mis puudub, on enda arvamus helist ja olemusest.

    Comment


      #3
      võibolla oli asi minu firefoxis aga kui ma seda alafoorumit viimati vaatasin, siis oli seda teemat 2 tk. ühes teemas oli tekst ja pildid, teises ainult teks ja piltide asemel user posted image. eelmine post (see teema kustutamisele) oli minumeelest see, kus pilte ei olnud. minu viga ilmselt. vabandan h34r:

      kastid ja elemendid näevad küll vägevad välja (y)

      Comment


        #4
        kõige tähtsam küsimus - kuidas heli on?

        Comment


          #5
          kui need on ajutised kastid siis tahaksin näha mismoodi teema autor pikemaajalist kasti ehitab.

          Comment


            #6
            kusjuures mul tekkis sama küsimus

            a noh mingi idee võib anda tema auto

            http://www.sounddomain.com/memberpage/779898/2

            Comment


              #7
              Hli sõnadesse panna on küll väga keeruline, aga eks ma proovin.
              Kõrged on ääretult detailsed ja täpsed (no peab olema kui tüki hind on ca. 450 eurot) iial ei hakka kõrva kratsima.
              Alumine ots tänu Transmission Line tehnoloogiale on jube hästi tajutav, kõik mis plaadi peale on mahtunud need helid ka taasesitatakse. Just huvitav on see kui madalale suudavad need kõlarid mängida, kohati tundub, et madalamale kui S90d
              Kena kõrge ja madal moodustab ilusa koosluse (midrange) mida tahaks veel ja veel kuulata!
              Väga tähtis (ütleme et sama tähtis kui kasti õiged parameetrid) on ka krossover mida sai tweakitud hea mitu päeva, see on kui dirigent orkestrile

              Käisin Nädal tagasi ühes Riia suurimas Hi-Fi poes ja õnnestus kuulata Mõndasid Dynaudio monitore ja ükski neist nii hea ei tundunud, madalast jäi puudu ja kõrged ei tulnud piisavalt esile, puudus ka sügavus, kuid kõlasid siiski suurepäraselt

              vastata saan teile alles mõne päeva pärast kuna lähen ära maale :P

              Comment


                #8
                Arvestades et lamputska taga on imre, pole midagi imestada.
                Ainult ei saa mina mitte aru sellest jadafiltri moest. h34r:
                Jadafiltriga ei ole võimalik kasutada bi-wire kaabeldust ja bassivaljuka sumbumine tuleb kehvem kui parleelfiltriga.

                Comment


                  #9
                  kastiarvutus mille järgi käis? ja millised tulemused paberi peal on?
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    väga kõvad kastid oled valmis teind B-) jõudu ja jaksu siis uute kastide ehitamisel
                    TeamRMS

                    Comment


                      #11
                      autot vaadates, siis see R&F küll ei tundu HiFi poole püüdlus (kuigi ma suur R&F fänn :P )
                      Kuda sa need elemendid mõtled autosse panna, nad pole ilmastikukindladki ju <_<
                      Miks T-line kastis pole ühtegi peegeldusnurka kasutatud?
                      Miks on Tweeter keset kasti, mitte kuskile serva pandud?
                      muidu OK värk, jätka samas vaimus

                      edit: kas ma tõesti näen, et filtrites on kasutatud bipolaare? :blink:
                      -

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by Deus@Jun 10 2005, 01:56
                        autot vaadates, siis see R&F küll ei tundu HiFi poole püüdlus
                        Mina sinu asemel nii ennatlikke järeldusi küll ei teeks <_<

                        Comment


                          #13
                          nojah, kuid praeguste tulemuste juures ei saa küll öelda, et RF võistlemiseks ei kõlba. ma mõtlen, mis siis nende scanspeakidega veel sealt autost tulema hakkab

                          Comment


                            #14
                            tõesti korralik töö ja sound ka ilmselt tasemel.

                            Comment

                            Working...
                            X