Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia aktiivkõlari ühendamine arvutiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ei. Tavaline tähtmaandus. Müral lihtsalt ei ole võimalust kusagilt tulla.
    If you think education is expensive, try ignorance.

    Comment


      #17
      Originally posted by andreie@Jun 12 2005, 08:33
      Täpsemalt: tegin nii, et mul ei olnudki vaja seadmete korpusi omavahel ühendada.


      Ei. Tavaline tähtmaandus. Müral lihtsalt ei ole võimalust kusagilt tulla.
      Nüüd ei saa halligi aru :blink:
      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
      Projektide pildid
      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

      Comment


        #18
        Vist jätsin midagi ütlemata Mina ka ei saa aru

        Fakt on, et enne oli võrgumüra üle mõistuse palju ja pärast aktiivkõlarisse uue tähtmaandust kasutava võimendi tegemist on vaikne kui haud. Tähtmaandus on ainult kõlari sees.

        Ekstra maandusi ma vedanud pole. Juhtmestik on täiesti tavaline: pulk -> 2x RCA ja 2x (RCA -> DIN5).

        Tõsi, 100% korda olen jõudnud teha ainult ühe kõlari, teises on ajutine lahendus TDA1514 baasil sees.

        Võimendi trükkplaati teen ringi, proovin, kas saan rail-to-rail väljundi kätte.
        If you think education is expensive, try ignorance.

        Comment


          #19
          to digital:

          Ilmselt ma väljendusin väga valesti selle "sissepoole peksmisega", ok ma siis ütlen nii, et see pole mu subjektiivne arvamus, et ühel juhul oli bassi vähem kõlaril, kas võib nii, olla, et kui sisend oli tagurpidi, siis miskitpidi "tapeti" signaali?

          Mul heliallikas on alati olnud emaplaat (nf7-s) ja praegu oma uut võimendit arvutiga testides tundsin ka et bassi on vähe ja eq sättimine suurt ei aidanud, samas mp3 playeriga oli heli normaalne.

          Arvutiga sain asja alles siis korda, kui võimendi sisendisse jootsin 3k takisti.

          Äkki oskab siis keegi seletada mulle selle kohta midagi?

          Comment


            #20
            Et sellest helikaardist midagi arvata, tee loopback juhe ja tee siis rmaa'ga testid ära. saad kohe graafiku kaardi väljundi kohta ja kui ikka bassi ta välja ei mängi, siis ei aita seal mitte midagi.
            Sellest, kui signaali otstel vahetada signaal ja maa ära, võid ainult müra saada juurde. Signaaliga ei juhtu mitte midagi. Mingi "tapmine" võib hakata siis pihta, kui kuskil saab ring täis, st ühte seadmesse läheb maa õieti ja teise vahetuses ning siis nende maad on omavahel ühendatud. Kuna estonia aktiivikatel minu mälu järgi ei olnud maandusega toitejuhtmed, siis sealtkaudu ei saa ka nagu eriti palju minna; võimalik et toitehäirefilter mingil moel mõjutab, kuid see on väga kahtlane.
            Ja sinu tundmine on subjektiivne arvamus. Objektiivne oleks mingi mõõtmine vms korratav ja ühetaoline katse.
            Takisti jootsid jadamisi sisendiga?

            Comment

            Working...
            X