Teade

Collapse
No announcement yet.

Creative vs. Logitech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Creative vs. Logitech

    SeeVõiMidagi sellist

    Soovitage!
    Kommenteerige!

    #2
    Creativel taskukohasem hind aga subeoofer kipub ajapikku "lörisema".

    Logitecide kohta hetkel nagu midagi öelda ei ole. Nendel kipub ka subwoofer ajapikku lörisema aga vähem kui Creativel
    Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

    Comment


      #3
      mina soovitaks creative oma sest nende kõikide komponentide eluiga on pikem kui teistel

      (samas hinnaklassis)

      Comment


        #4
        ma soovitaks logitech i väga meeldivat heli teevad võrreldes creativiga vähemalt selline on minu kogemus nende firmadega.
        TeamRMS

        Comment


          #5
          Ei soovita kumbagi.
          Selle raha eest 5.1 süsteemi osta on sama mis raha minema visata.

          Comment


            #6
            Kui eelarve on max. 1500 EEk ja tahakse selle eest võimalikult head tulemust!

            Comment


              #7
              1500 eeq eest mina soovitaksin Vsaton BG20 laiaribalisi, aga noh, see on minu arvamus. Igatahes selle raha eest korralikku 5.1 veel ei saa. Arvutikõlaritest võibolla midagi säärast, või siis ise aretada: 2x sellistsatelliitideks pluss sihukene supakaks juurde, peaks vist päris hea tulemuse andma?
              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

              Comment


                #8
                Originally posted by tehnofriik@Jun 20 2005, 11:38
                1500 eeq eest mina soovitaksin Vsaton BG20 laiaribalisi, aga noh, see on minu arvamus. Igatahes selle raha eest korralikku 5.1 veel ei saa. Arvutikõlaritest võibolla midagi säärast, või siis ise aretada: 2x sellistsatelliitideks pluss sihukene supakaks juurde, peaks vist päris hea tulemuse andma?
                Ta võib ju need kõlarid osta... Mahuvad ilusti 1500.- sisse ära aga, võimendit ka ju neile vaja....
                Kevad- Till tõuseb ja hernes tahab keppi

                Comment


                  #9
                  On küll tahetud 5.1 aga mina soovitaks neid.Omal samad kõlarid ja teevad väga head häält. http://europe.hercules.com/showpage.php?p=69&b=1&f=1

                  On ka olemas 5.1 süsteem neid ei oma ise, aga poes kuulsin.Tookord olid nad kallid ja raha ei olnud nii palju ja otsustasin 2.1
                  http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvuti...%F5larid/14574/

                  Comment


                    #10
                    Mul on olnud mõlemad nii Creative kui ka Logitech. (erinevad mudelid)
                    Logitech oli parema bassiga, ja tundus nagu võimsam.
                    Enne ostmist tuleb kindlasti võrrelda.
                    Logitech on parem kui Creative!

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by g2ngster@Jun 19 2005, 11:28
                      Creativel taskukohasem hind aga subeoofer kipub ajapikku "lörisema".

                      Logitecide kohta hetkel nagu midagi öelda ei ole. Nendel kipub ka subwoofer ajapikku lörisema aga vähem kui Creativel
                      Selle lörisemisega on nii, et tuleb inverter kinni panna. Ehk siis kinniseks teha kast. Siis käib veel natuke aega

                      Comment


                        #12
                        Need arvutiaktiivkõlarid on kõik paras rämps. Vaata parem juba mõni mikro muusikakeskus ja ühenda see arvutiga.
                        Igal plussil on omad miinused

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by velx@Jun 28 2005, 13:16
                          Need arvutiaktiivkõlarid on kõik paras rämps. Vaata parem juba mõni mikro muusikakeskus ja ühenda see arvutiga.
                          Vaidleks vastu ,kui ostad mikrokeskuse maksad ka ju keskuse eest, mitte ainult kõlarite eest.Igaljuhul saaad halvemad kõlarid, kuna osa raha läheb tuneri ja muu pahna peale mis seal keskuses on

                          Comment


                            #14
                            Uurides levinud firmade PC aktiivkõlarite võimendeid ja elemente siis jääb nende kvaliteet pikalt maha ka hiina microkeskuste kvaliteedist. ca. 1200 krooni eest saab juba paraja microkeskuse mis PC kõlarite asendajaks vägahästi sobiks.
                            Igal plussil on omad miinused

                            Comment


                              #15
                              jbl creature II, üsna ilus ja hea koostekvaliteediga.
                              http://www.photopoint.ee/toode.php?id=5813

                              Comment

                              Working...
                              X