Teade

Collapse
No announcement yet.

Creative vs. Logitech

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    kena väljanägemine ei garanteeri head heli

    Comment


      #17
      Originally posted by M4rt@Jul 8 2005, 09:22
      kena väljanägemine ei garanteeri head heli
      Loomulikult ei garanteeri Samas see komplekt on lisaks suht viisakale helile veel küllaltki kena ka. Ja minu tagasihoidliku arvamuse järgi kõlavad nad mõnusamalt, kui creative või logitechi asjad. Tavatarbijale mõeldud asjade kõla on tavaliselt küllaltki masendav.

      Comment


        #18
        ega keegi pole SELLIST asja ise kuulnud ?
        TeamRMS

        Comment


          #19
          Nii odava raha eest seal kyll midagi head ei ole.
          |V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
          Kõik õhkrelvadest: www.Field-Target.ee.
          Airguns.ee - Eesti ainuke vaid õhkrelvadele pühendatud foorum!

          Comment


            #20
            kui pole ülitungivat vajadust 5.1 järgi ja pole ka asjaga ülikiire, siis soovitaks ka mingit muud varianti. iga vähegi kõrvadega inimene saab aru, et 1,5k 5.1 on saastam, kui sama raha eest 2 stereokõlarit+võim. pmst ainuüksi bass on sellistel 5.1 kõlaritel nii saast, et mul hakkas mu kahe sõbra rahast vägagi kahju - bassi lihtsalt pole, peo siutatsioonis lööb asi lihtsalt masendavalt madala helitugevuse juures üle.
            omades radiotehnika s-90 (1000 eek) ja salora stereo 2001 ( vene asjadest võib kõrvutada näiteks odissei-002 vbl ka radiotehnika y-101&#39;ga) ei ole pidudel hätta jäänud, ning igapäeva kasutuses ei ole ka bassist puudu.

            pmst on hea kõrvaga inimese jaoks Radiotehnika s-90 kõrged ja keskmised saastad, bass tümisev jne. Aga see 5.1 süsteemi bassi ei anna s-90 nega võrreldagi. Kasvõi elemendi suuruse/võimsuse poolest.

            Niiet - kogu kokku 2000 ja saad täitsa normaalsed vene kõlarid + algajale audiofiilile piisava vene vanakooli võimu.

            Comment

            Working...
            X