Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton BG20 kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Visaton BG20 kõlarid

    Aga huvipärast selline küsimus. Kui panna BG20-d kõrvuti 10-15 korda kallimate AER'ide ja Fostex'itega, kas soundi vahe on ka sama suur? Kindlasti on dünaamika ja tundlikkus hoopis teine klass, aga kas tõesti nii palju erinev ?

    Comment


      #47
      Vs: Visaton BG20 kõlarid

      Esmalt postitatud sahtel poolt
      MIllega soovitad valjukat immutada ??
      http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...5209#!240-5209

      Comment


        #48
        Vs: Visaton BG20 kõlarid

        Väga tahaks võrrelda väga kallite kõlaritega!Kes organiseerib?

        Comment


          #49
          Vs: Visaton BG20 kõlarid

          Visaton immutusvahendist jaab väheks.

          Comment


            #50
            Vs: Visaton BG20 kõlarid

            Aga räägi lähemalt või on väga suur saladus???
            viimati muutis kasutaja sahtel; 05 m 2007, 11:42.

            Comment


              #51
              Vs: Visaton BG20 kõlarid

              Ma tahan näha juulikuu Tehnikamaailma numbrit.Tahaks teada mida profid arvavad minu kõlaritest.Eks siis näe mis edasi teha.
              Lisatud failid

              Comment


                #52
                Vs: Visaton BG20 kõlarid

                Esmalt postitatud aleksander peterson poolt
                Ma tahan näha juulikuu Tehnikamaailma numbrit.Tahaks teada mida profid arvavad minu kõlaritest.Eks siis näe mis edasi teha.
                Nonii - artikkel loetud. Päris kena lugemine vahelduseks eestikeelses ajakirjanduses
                Defineeriks kastitüübi siiski kui inverterkõlari, millel on spiraaljas invertertoru ning viimast on nimetet artiklis minu arvates kõvasti müstifitseeritud.

                Kui saladus ei ole, siis mitu BG20 Sa prooviks ära võõpasid, enne kui rahule jäid?
                Kaste tundub piltide järgi vähemalt kolm erinevat modifikatsiooni olema?

                Comment


                  #53
                  Vs: Visaton BG20 kõlarid

                  Link artiklile.

                  Comment


                    #54
                    Vs: Visaton BG20 kõlarid

                    Kas see oligi kogu jutt ka trükitud ajakirjas? Tallinnas on igal pool, kuhu mina ennast viitsisin vedada, müügil veel juuni number.

                    Tiba puusse ka pandud: Jamo 130 000 kr. R 909 kõlarid on küll lahtised (dipoolid) aga siiski kolmeribalised.
                    Mõne asja peale tahaks küll kohe pahandada: heliga professionaalselt tegelevad inimesed nimetavad "helipildiks" amplituudsageduskarakteristikut. Helipilt on tegelikult ikka see muusika kuulamisel tekkiv ja natuke ka kujutletav pilt heliallikate asetumisest kuulamisruumis, mis heade stereo kõlaritega tekib (kui muu süsteem ka muidugi korralik on) ja halbadega mitte ei pruugi tekkida.
                    Tegelikult veel: hästi tehtud filtriga kolmeribalise kõlari takistus on palju stabiilsem kui lairibakõlaritel.
                    Ja lõpuks: inverterkõlari (või siis ka transmission-line, mis ta vist antud juhul natuke on) mahu arvutamisel ei puutu valjuka liikumisulatus üldse asjase ning ega siis inverteri olemasolu ei välista kohe basside kumisemist.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Visaton BG20 kõlarid

                      Esmalt postitatud moi poolt
                      Kas see oligi kogu jutt ka trükitud ajakirjas? Tallinnas on igal pool, kuhu mina ennast viitsisin vedada, müügil veel juuni number.
                      Esmapilgul tundub küll nii. Suhteliselt pealiskaudne artikkel, oleks võinud rohkem konkreetsete kõlarite ehitusest rääkida....aga noh eks oma silm/kõrv on ikka kuningas

                      Comment


                        #56
                        Vs: Visaton BG20 kõlarid

                        Noh, tegelikult vinguda annaks veel palju. Pole rockhouse stuudio just mingi eesti lipulaev, samuti mitte Elmar Liitma tipphelireshishöör. Ja millist muusikalist materjali siis täpsemalt kuulati?
                        Mis ei tähenda üldse, et need kõlarid ei võiks väga head olla. Usutavasti nad seda on.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Visaton BG20 kõlarid

                          TM ilmub homme.Lugemissaalis Haapsalus 7 number TM juba olemas.Lugesin artiklit vaatasin pilte-kõik on OK!

                          Comment


                            #58
                            Vs: Visaton BG20 kõlarid

                            Jõudis minugi postkasti hommikul see TM 7nr. ja lugesin samuti seda 24. lehekulge. Ilusad kõlarid olid. Kas sa Aleksander oledki see mees kes neid kõlakaste oma OÜ`s valmistab ?

                            Comment


                              #59
                              Vs: Visaton BG20 kõlarid

                              Yes.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Visaton BG20 kõlarid

                                minu BG20 loomad http://nool.pri.ee/kollid/

                                Comment

                                Working...
                                X