Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton BG20 kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Visaton BG20 kõlarid

    kurat nii õhukest maiteagi kust saab, aga neid on kolm tükki ja pikkusesse mõõtu polegi pandud nagu ma aru saan õieti ikka jah ?

    pildike kah:
    Download the latest 7-Zip for Windows 11. Free、fast、secure download. Easy installation, top compression. Your go-to 7zip solution

    Comment


      Vs: Visaton BG20 kõlarid

      Esmalt postitatud OSX poolt
      Küsimus Sassile - kas see membraani immutamine kahe-kolme aasta pärast kätte ei maksa kõmmeldunud membraani näol? Pimedal vene ajal*sai ka membraane võõbatud kuid need kippusid aastatega võtma (esmalt) sellist ebakaubanduslikku välimust.
      Nii, sedasi küsisin Sassilt 30.07.07 ning täna siis selgus vastus - kasutaja MK ning Sassi klient vastas sarnasele küsimusele järgnevalt -
      "ega ma ei olegi seda katet eest ära võtnud, see kinni liimitud nagu ka kõik teised asjad, et lahti ei saaks teha. eks valmistaja hirm et keegi järgi hakkab tegema. Aga membraan on laines küll jah tegelt."

      Seega - ei midagi uut siin päikese all!
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        Vs: Visaton BG20 kõlarid

        Esmalt postitatud OSX poolt
        Nii, sedasi küsisin Sassilt 30.07.07 ning täna siis selgus vastus - kasutaja MK ning Sassi klient vastas sarnasele küsimusele järgnevalt -
        "ega ma ei olegi seda katet eest ära võtnud, see kinni liimitud nagu ka kõik teised asjad, et lahti ei saaks teha. eks valmistaja hirm et keegi järgi hakkab tegema. Aga membraan on laines küll jah tegelt."

        Seega - ei midagi uut siin päikese all!
        oot oot rutates, see kuju mis neil hetkel oli ka ostes. sellest peaks olema ka eespool juttu ju.

        Comment


          Vs: Visaton BG20 kõlarid

          Vabandused, teema ju nii vana juba. Kuid sel juhul on asi juba alguses kahtlane, ei mäleta kas rääkisime Xmax ahenemisest või mitte kuid kõmmeldunud membraan võib olenevalt seisundist isegi mitte ühendatuna olla kohe Xmax asendis, pidevalt. See küll hea olla ei saa. Häält sealt mõistagi tuleb kuid rääkida mingist omavahel sobivatest paaridest ei ole võimalik.
          Tegelikult kahju et see nii on.
          Pakun välja avalikult et ehk on targem hankida kaks uut BG20 valjuhääldit, ettevaatlikult eemaldada kõrgete abikoonus ja taastada Sassi kõlar immutamata kujul. Kui sina MK selle ära teeksid (lootuses et asjad saab ka selle abil maha müüa) siis saaksime ilmselt kuulda immutatud ja immutamata variantide kõlaerinevustest. Miski ütleb minus et see viimane võiks olla mõistlikum tulemus.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            Vs: Visaton BG20 kõlarid

            Esmalt postitatud OSX poolt
            Vabandused, teema ju nii vana juba. Kuid sel juhul on asi juba alguses kahtlane, ei mäleta kas rääkisime Xmax ahenemisest või mitte kuid kõmmeldunud membraan võib olenevalt seisundist isegi mitte ühendatuna olla kohe Xmax asendis, pidevalt. See küll hea olla ei saa. Häält sealt mõistagi tuleb kuid rääkida mingist omavahel sobivatest paaridest ei ole võimalik.
            Tegelikult kahju et see nii on.
            Pakun välja avalikult et ehk on targem hankida kaks uut BG20 valjuhääldit, ettevaatlikult eemaldada kõrgete abikoonus ja taastada Sassi kõlar immutamata kujul. Kui sina MK selle ära teeksid (lootuses et asjad saab ka selle abil maha müüa) siis saaksime ilmselt kuulda immutatud ja immutamata variantide kõlaerinevustest. Miski ütleb minus et see viimane võiks olla mõistlikum tulemus.
            paar lehekülge tagasi räägitud teema. just lugesin üle.
            minu puhul veel selline asi, et mul ei ole tungivat soovi nendest lahti saada, lihtsalt huvi tahaks kunagi veel proovida onkenit, klipsch heresys, hipi Dipoole, tannoy mõnda huvitavamat seeriat. Eks aeg näitab mis edasi saab ja kuidas rahadega on.

            Comment


              Vs: Visaton BG20 kõlarid

              kui sa need kõik oled ära proovinud, siis on sul tuba kõlareid täis. sest selle aja jooksul pole sul müüa õnnestunud ühtegi paari

              mitte et see millegipoolest halb on.

              Comment


                Vs: Visaton BG20 kõlarid

                (kustutasin plära)
                viimati muutis kasutaja Chime; 16 m 2009, 08:01. Põhjus: plärakustutamine

                Comment


                  Vs: Visaton BG20 kõlarid

                  Tänapäevased töödeldud valjukad.
                  Lisatud failid

                  Comment


                    Vs: Visaton BG20 kõlarid

                    Tolmukuppel näib nagu teravam... kas on vahetatud?

                    Kui MK kõlarites olevad valjuhääldid kohe algusest membraanist lainetavad siis kas nendega läks midagi nihu (valesti)?
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      Vs: Visaton BG20 kõlarid

                      Esmalt postitatud OSX poolt
                      Tolmukuppel näib nagu teravam... kas on vahetatud?

                      Kui MK kõlarites olevad valjuhääldid kohe algusest membraanist lainetavad siis kas nendega läks midagi nihu (valesti)?
                      tegelt huvitab ennastki kas soundi vahe on ?

                      Comment


                        Vs: Visaton BG20 kõlarid

                        membraani lainetus ei mõjuta soundi.Ma loobusin vanast kõlari variandist,kuna tekkis uus idee.Nüüd kõlarid on teised(vaata Kui said uue kõlari projektiga hakkama)ja sound on teine.Ka valjukad on töödeldud teisiti.Ma lõpetan varsti uue hübriidvõimendi ehitamist ja siis külastan Tartumaad.Ma arvan,et siis võib näha ja kuulata uut komplekti.

                        Comment


                          Vs: Visaton BG20 kõlarid

                          Esmalt postitatud aleksander peterson poolt
                          membraani lainetus ei mõjuta soundi.
                          Kogemused on näidanud et mõjutab, mida valjemalt tahaks kuulata seda rohkem. Asja juures polegi oluline kes ja mis vahenditega ning mis tüüpi valjuhääldi ära plätserdas - kui membraan on kujust väljas siis on see tegelikult rikutud. Siin pole isegi midagi arutleda - lineaarne liikumisulatus on ju piiratud võrreldes originaaliga. Juhul kui membraanile on tekkinud sektoreid mis võivad olla nagu sirged siis on asi veelgi hullem, sellisel membraanil puudub nendes kohtades piisav vastupanu läbipaindele ning tekib teatud sagedustel üsna vastik plärisemine, lisaks niigi pabermembraane vaevavale "Cone Cry" nähtusele ning selleks polegi vaja minna Xmaxi ääremaadele.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            Vs: Visaton BG20 kõlarid

                            Mulle ei meeldi sõna-´´plätserdatud``,kuna paljud valjukate tootjad teevad just seda sama pabervaljukate tootmises.Tekkis mõte-kas foorumis leudub mees,kes julgeks võrrelda oma tehtud või ostedud kõllid minu plätserdatud kõlaritega ja siis sellega paneks asjad paika .

                            Comment


                              Vs: Visaton BG20 kõlarid

                              Olen valmis proovimiseks joonele seadma Tannoy MKII - 2 riba valjukad, mis on näidanud end igati heast küljest. Tonaalsus on parim mida mul seda tüüpi tehase kastidel kuulda on õnnestunud. Valmistamise aasta jääb 70 ndate keskpaika.

                              Comment


                                Vs: Visaton BG20 kõlarid

                                Nõus.Helistan moblale ja lepime kokku ajas.

                                Comment

                                Working...
                                X