Teade

Collapse
No announcement yet.

Visaton BG20 kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

    Täna avastasin ühe vea enda bg20valjukal.Kuulasin muusikat valjemalt.
    Korra kuulen .et heli jäi vait. ruttu võimendi vällja.Kivi oli kuum.Juhtmed on korras,keeran valjuhääldi kastist vällja ja mida ma näen sukad on koos... pole teisi veel jõudnud vaadata.
    Aga kas see on normaalne ?Kui valjuhääldit planeeriti kas siis selle peale ei mõeldud?
    Mõtlesin ise ,et pingutan natuke sukki.
    ~3aastaga sukad nii vällja ju venidaei saa.

    Kas kellegil on veel juhtund samamoodi?

    Comment


      Vs: Visaton BG20 kõlarid

      Ehk aitab, kui sukad isoleerida milegagi? Nagu 4A32 puhul on.
      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

      Comment


        Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

        MA ise mõtlesin ka aga kui nt teha teibiga nii ,et tükk jääks täpselt nii pik ,et suka ümmber ulatuks ,aga siis hakkasin mõtleam ,et äkki võib teibi otstest suka pooleks murda.?
        Soovitati sukad lihtsalt laiali lükata. Kuna sukad saavad aind keskelt kokku puutuda siis pole tervet sukka vaja isoleerida.

        Comment


          Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

          kõige lihtsam määri mingi silikooniga need ära.

          Comment


            Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

            Kas see silikooniga määrimine suka painduvust ei hakka nagu mõjutama?

            Comment


              Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

              Mina painutasin sukad laiali .ja loodan ,et ei juhtu enam sama.

              Comment


                Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                Sai ka endale ühed BG20 ligi võetud, plaanis teha neile Horn tüüpi kast. Kas keegi oskab öelda, kust võiks Tartus soodsalt kasti jaoks materjali leida? Miinimum oleks siis ilmselt 19mm MDF/vineer. Ühe kiire ja lohaka pinnalaotuse tegin ka ja selle põhjal läheks ühe kõlari peale selline plaat ~192x142cm.

                Comment


                  Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                  Vana bussipargi hoovis oli miski hulgifirma, mis müüs soojustust ja plaatmaterjali. OSB ja mdf-i kindlasti, vineeri ei tea. Nime ei mäleta, aga letihinnad olid pidevalt soodsamad kui ehituspoodide soodukate ajal. Müüvad ühe tüki kaupa ka.
                  Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                  Comment


                    Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                    Maaliini bussijaamas vedeles üks suur mdf plaat konteineris

                    Comment


                      Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                      Tänud, eks siis tean. Prügikastist päris otsima ei hakka, aga firmad pakuvad küll huvi või eraisikud kellel võiks vedeleda.

                      Comment


                        Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                        Kas keegi selle odava koha kodukat ei tea?
                        Kulub endalgi odavam materjaal ära.

                        Kunagi sai üks horn valmis ka tehtud.Mina midagi eriti vinget ei leidnud selles.. heli oli natuke pehmem aga 60L ja 2xbg20 ikka parem

                        Comment


                          Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                          http://www.ames.ee/ Koduleht ei pruugi väga täpset infot jagada. Mu meelest nad seda eriti ei reklaami.
                          Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                          Comment


                            Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                            Üks Tartu koht veel http://www.estoply.ee/ . Minu teada ka lõikavad kohapeal.
                            Minu DIY blogi
                            <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                            Comment


                              Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                              Esmalt postitatud YRO poolt Vaata postitust
                              Üks Tartu koht veel http://www.estoply.ee/ . Minu teada ka lõikavad kohapeal.
                              Lõikavad jah, aga eriti ei taha küll ja saag ka kõige vingem pole.
                              Olen sealt ostnud vineeri kõige odvam oli 50 euri tahvel 3000x1500x18

                              Comment


                                Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Re: Vs: Visaton BG20 kõlarid

                                Esmalt postitatud henri503 poolt Vaata postitust
                                Kunagi sai üks horn valmis ka tehtud.Mina midagi eriti vinget ei leidnud selles.. heli oli natuke pehmem aga 60L ja 2xbg20 ikka parem
                                Ole palun kena ja räägi sellest kasti lahendusest mulle ka lähemalt, äratasid minus natukene huvi sellise lahenduse vastu. Mingi kindla mahuga kasti saaks iga kell kasvõi testi mõttes valmis meisterdada, horni ehitus on aga hoopis teine tera.

                                Sooviks just teada järgmisi punkte Teie poolt mainitud kasti ehitamisel (60l kast ja 2x BG20)

                                * Mis mõõtudega on inverter ja kas neid üks või mitu kasti peale?
                                * Kas selline lahendus tahab ka juurde filtrit või mängib ka kenasti otse võimu taha ühendatult?
                                * Kas keegi on mõõtnud ka mingeid graafikuid selle kastiga? Sagedusvahemik ?

                                Suured tänud!

                                Comment

                                Working...
                                X