Teade

Collapse
No announcement yet.

krõps?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    krõps?

    Mis toimub?Mu arvuti kõlarites käib teatud aja järgi krõps?Mis viga võib olla?Tegemist on Trusti 5.1 süsteemiga.

    #2
    Sama probleem siinpool. Minu arvates probleem arvutis, mitte kõlarites. Kasutan SB Live! 5.1 kaarti kxproject draiveritega. Kõvemini on see krõps kuulda bassikõlarist.

    Comment


      #3
      Mul tuleb väikestest.Aga mul VIST ei saa olla, sest kui mul on Estoniad taga siis mingit krõpsu ei ole.

      Comment


        #4
        Mul ühel tuttaval ka käisid krõpsud..
        Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
        Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

        Comment


          #5
          Originally posted by zebedeuz@Jul 20 2005, 23:18
          Mu arvuti kõlarites käib teatud aja järgi krõps? Mis viga võib olla?
          Kui arvutiga on ühendatud veel mingi elektrivõrgust toituv seade ja nende korpused jäänud omavahel ühendamata, võib suvaline elektrihäire ka sellise krõpsaka teha. Tüüpiliseks häireallikaks on siis näiteks külmkapp kui ta oma temperatuuri järgi käivitub või seiskub. Arvuti maandamisest on varem juttu olnud...
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment


            #6
            Originally posted by fre@Jul 21 2005, 22:02
            Kui arvutiga on ühendatud veel mingi elektrivõrgust toituv seade ja nende korpused jäänud omavahel ühendamata, võib suvaline elektrihäire ka sellise krõpsaka teha. Tüüpiliseks häireallikaks on siis näiteks külmkapp kui ta oma temperatuuri järgi käivitub või seiskub. Arvuti maandamisest on varem juttu olnud...
            Kõik, mis üldse kusagile ühendatud on, on mul maandatud. Maanduses ei saa probleem olla. See krõps käib perioodiliselt mingi kindla aja tagant vist.

            Comment

            Working...
            X