Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas tasub osta Radiotehnika SM-1000 (oli: kõllid)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas tasub osta Radiotehnika SM-1000 (oli: kõllid)

    Terv
    Kas tasux osta sellised kõlarid
    http://www.soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=69

    endal S-90B äkki need paremad ?

    #2
    Originally posted by melx@Aug 12 2005, 14:41
    Terv
    Kas tasux osta sellised kõlarid
    http://www.soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=69

    endal S-90B äkki need paremad ?
    Sa ikka midagi muud ka vaatasid või? Selles suhtes, et 1600 eeku tükk. Selle raha eest saab juba nii mõndagi. Mõtle ka järele, kui võimsaid kõlareid sul vaja on! Mis võimendit kasutad?

    Comment


      #3
      ja mõtle ka kas sul on ..millega neid loomi toita B-)
      mida sa lohh vahid

      Comment


        #4
        samas väga ilusad ja head näevad välja, et kui sul raha on siis miks ka mitte

        Comment


          #5
          Neid kõlle hakkax toitma Sony receiver 5*100w ma arvan et seda nagu olex juba enamvähem ?? Vähemalt s-90b -eed toidab korralikult ära.

          Comment


            #6
            Aga see sony värk peaks kärama küll

            Comment


              #7
              osta ju võid, aga kas heli ka sellest paremaks läheb on muidugi iseasi. uurisin neid kõlle isegi ja mulle väideti, et nende heli pole viimase 10 aastaga paranenud - millest ka vastav hind. seega soovitaks võrrelda ostetavaid ja olemasolevaid kõlareid enne, kui kellelegi raha hakkad andma. aga teisest küljest - sinu raha muidugi...

              Comment


                #8
                Ok esialgu jätan ostmata aga milliseid kõlareid soovitax ??
                või keegi teab kus tallinnas Radtiotehnika kõlle myyaxe , viskax kah oma pilgu peale.

                Comment


                  #9
                  no sa võid näiteks muretseda visatoni w170s paari ja kõrgeteks siis visaton sc10n`id. mul oli hiljuti sama küsimus mida osta ja foorumi moderaator nimega intz soovitas neid et pidavat väga kvaliteetsed ja korralikud olema ja väikese raha eest teeb ta siis sulle ka helifiltrid. muidugi kastid pead ise tegema või kellegil laskma teha

                  Comment


                    #10
                    Helilt SM-1000 siiski paremad kui eelnevad S-90. Jah kui kuulata S-400, siis sela on vana S-90 ligilähedane bass ja pole eriti täpne, rohkem müra tekitaja, aga sellel on 8" ja seda on muudetud küll. Kuid kõige suurem vahe on arvatavasti kõrgete osas, mis on suure arengu teinud võrreldes varasemate valjuhäälditega. SM-1000 sobivad hästi siis, kui subwoofrit ei lisa süsteemile juurde, sest kõlarid saavad madalatega hästi hakkama. Kui aga ostad ka subwoofri, siis soovitaks hoopis RIGONDA 5.1. Selles siis kasutusel uued valjuhääldid TTR-184. VÕimsustaluvuselt on nad küll väiksemad, kuid minu arust bass on täpsem ja kuidagi pehmem. See 5x100W ressiiver sobib väga hästi nende jaoks, kuna tegelikkuses nad üle 100W ei ole arvatavasti RMS'i. Ja veel niipalju, et SM-1000 jääb silma ka hea tundlikkuse poolest 91dB.
                    See on muidgui minu arvamus ja olen rahul hinna/kvaliteedi suhtega

                    PS:Kui soovi on, siis saad rrr'i kõlareid ka minult ja soodsamalt kui mujalt

                    Comment


                      #11
                      Jah huvi olex kyll osta kõlarid aga kas sul on uued või kasutatud ja kus asud , hind jne

                      Comment


                        #12
                        aga kuidas ta bassi poole pealt on?
                        s-90-ele näitab tagatulesid,või on "lahjem"
                        ühesõnaga,kas väristab betooni paremini...
                        [FONT=Geneva]Fuck da Bass economic!!!

                        Comment

                        Working...
                        X